Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g

Nové

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g Zobrazit větší
Doplněk stravy. Otylka®. Bylinný čaj Dr. Popova při nadváze.

60 Kč s DPH

Dr. Popov

Dostupnost: Skladem

Bylinný čaj Otylka Dr. Popova obsahuje maté zelené pro kontrolu hmotnosti a správný metabolizmus tuků a růžový ibišek s tužebníkem a čekankou, které napomáhají odvodnění organizmu a celkovému osvěžení.

Složení: růžový ibišek květ, maté zelené list (25 %), vřes nať, čekanka nať, tymián nať, tužebník nať, mařinka nať

Dávkování: Jednu čajovou lžičku čaje přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt, 15 min. vylouhovat. Vypít po brzké večeři. Maximální denní dávka obsahuje 525 mg ibišku, 375 mg maté, 135 mg čekanky a 500 mg tužebníku.

Balení: 50 g

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračovat doporučené denní dávkování.

Firma Dr. Popov je přední český výrobce bylinných čajů a mastí, kosmetiky a potravních doplňků. Navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Již dědeček zakladatele firmy byl mnoho let lékařem ve francouzských koloniích v Africe, druhou část života působil v Čechách. Po celý život používal k léčení svých pacientů též byliny. Na jeho práci navázal syn Vladimír, velký znalec bylin a lidový léčitel. Pokračovatelem rodinné tradice je vnuk RNDr. Pavel Popov.

Dodavatel: Dr. Popov s.r.o., Plzeňská 857, 348 15, Planá

Napsat recenzi

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g

Doplněk stravy. Otylka®. Bylinný čaj Dr. Popova při nadváze.

Produkty ve stejné kategorii