Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

HARNEY & SONS BIRTHDAY TEA, HT PLECHOVKA 20 SÁČKŮ - expirace 4.9.2020

Akce

HARNEY & SONS BIRTHDAY TEA, HT PLECHOVKA 20 SÁČKŮ Zobrazit větší
Expirace - 4. 9. 2020 BIRTHDAY TEA - čaj pravý černý bezkofeinový

209 Kč s DPH

-30 Kč

239 Kč s DPH

Harney & Sons

Dostupnost: Skladem

S nadšením Vám představujeme náš Narozeninový čaj, který byl vytvořen na počest zakladetele společnosti Harney & Sons, Johna Harneyho, při příležitosti jeho osmdesátých narozenin. V této aromatické čajové směsi plné chutí naleznete dokonalou kombinaci lahodného ovoce a květin, která vytváří vynikající šálek nápoje nádherně rudé barvy, který se perfektně hodí pro slavnostní příležitost. Tento čaj je zbavený kofeinu a je lahodný jak horký, tak ledově vychlazený.


Složení: ibišek, šípky, bezkofeinový Cejlonský čaj, příchuť malin, borůvek, granátového jablka a vanilky, máta kadeřavá a máta peprná, květy afrikánu a chrpy, přírodní a umělé příchutě.

Balení: 20 hedvábných sáčků v plechovce

HARNEY & SONS je americká čajová společnost, založená v Salisbury ve státě Connecticut. Již od svého založení se specializuje na vysoce kvalitní sypané a bylinné čaje. Jako doplněk k sypaným čajům firma nabízí, mimo jiné, také výběrové čajové směsi balené v atraktivních "pyramidových hedvábných" sáčcích. Harney & Sons dodává své čaje do restaurací, hotelů a specializovaných obchodů. Mezi exkluzivní zákazníky patří například největší síť knihkupectví v USA Barnes and Noble nebo Four Seasons Hotel . Oficiální ochutnávkové a prodejní prostory můžete navštívit v Millertonu, ve státě New York.

Dodavatel: Midnight Roasters s.r.o., Petřínská 572/14, 150 00, Praha - Malá Strana

Napsat recenzi

HARNEY & SONS BIRTHDAY TEA, HT PLECHOVKA 20 SÁČKŮ - expirace 4.9.2020

HARNEY & SONS BIRTHDAY TEA, HT PLECHOVKA 20 SÁČKŮ - expirace 4.9.2020

Expirace - 4. 9. 2020

BIRTHDAY TEA - čaj pravý černý bezkofeinový

Produkty ve stejné kategorii