Rozřazení produktů

Odběr novinek

Zelené potraviny Počet produktů: 71

na stránku
 • DOPRAVA ZDARMA

  Doplněk stravy. Představte si úrodné tibetské údolí plné čisté energie a netknuté přírody. Silná půda, čistá pramenitá voda a svěží vzduch protkaný intenzivními slunečními paprsky dávají růst a sílit výjimečným plodům kustovnice.

  499 Kč
 • DOPRAVA ZDARMA

  Doplněk stravy. Pouze originální Matcha pocházející z vybraných částí Japonska může být právem označován za klenot mezi čaji. Patří mezi nejstarší odrůdy zastiňovaných japonských zelených čajů, které se tradičně, po více než 800 let, používají u zenových buddhistických rituálů.

  429 Kč
 • DOPRAVA ZDARMA

  Doplněk stravy. Představte si úrodné tibetské údolí plné čisté energie a netknuté přírody. Silná půda, čistá pramenitá voda a svěží vzduch protkaný intenzivními slunečními paprsky zde dávají růst a sílit výjimečným plodům rakytníku. Obsahem důležitých nutrientů, chutí i vůní vynikají nad všemi ostatními.

  499 Kč
 • DOPRAVA ZDARMA

  Doplněk stravy. Uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko, roste palma Mauritia, jedna z nejkrásnějších palem na Zemi. Po staletí místní obyvatelé věří, že křivky jejího kmene, kyprost zpeřených listů a souměrnost koruny poskytují skrze její plody dokonalou esenci ženskosti a krásy.

  499 Kč
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Mladý ječmen je svěží zelený nápoj. Najdeme v něm všechny živiny, od vitaminů a minerálů až po aminokyseliny. 

  390 Kč 293 Kč
  Sleva!
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Chlorella a spirulina jsou dvě jednobuněčné sladkovodní řasy, které se vyznačují vysokým obsahem vitaminů, minerálů a dalších živin v přírodní formě.

  230 Kč 184 Kč
  Sleva!
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Tento přípravek obsahuje výtažek z Arthrospira platensis – jednoho z druhů spiruliny. Až 55-70 % spiruliny tvoří snadno stravitelný protein (s obsahem všech exogenních aminokyselin, tedy takových, které si tělo nedokáže vytvářet samo, a které je tudíž nutno dodat v potravě).

  958 Kč 729 Kč
  Sleva!
 • Doplněk stravy. Vyvinuto s Mikrobiologickým ústavem Akademie věd ČR. Sladkovodní řasa chlorella pro přirozenou obranyschopnost. Se speciální úpravou pro lepší využitelnost obsažených látek.

  139 Kč
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Mladý Zelený Ječmen Naturalis je prášek plný vyrobený sušením šťávy vylisované z čerstvě sklizených obilných lístků. Obsahuje extrémní množství živin. Konzumuje se rozpuštěný ve sklenici vody.

  749 Kč 700 Kč
  Sleva!
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Chlorella Naturalis jsou tablety lisované z taiwanské sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, bleskově usušené metodou STEAM. Způsob zpracování zaručuje maximální využitelnost účinných látek vaším organismem.

  849 Kč 800 Kč
  Sleva!
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Spirulina Naturalis jsou tablety lisované z usušené sinice Spirulina platensis, rostliny s mimořádným obsahem proteinů, vitaminů a dalších nutričně hodnotných látek.

  849 Kč 800 Kč
  Sleva!
Zobrazují se 61 – 71 z 71 položek
Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close