Rozřazení produktů

Odběr novinek

HARNEY & SONS Hot Cinnamon Spice 20 sáčků

Toto je náš nejpopulárnější ochucený čaj. Směs černých čajů, tří druhů skořice, pomerančové kůry a sladkého hřebíčku. Čaj má pozoruhodně výraznou chůť i vůni a je přirozeně sladký. Zahřeje na těle i na duchu. 
HARNEY & SONS Hot Cinnamon Spice 20 sáčků Zobrazit většíZboží máme skladem

Harney & Sons


239 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Toto je jedna z našich nejstarších ochucených čajových směsí. John Harney ji vyrobil na začátku osmdesátých let minulého století. V minulých několika desetiletích se její obliba stále zvyšovala a dnes je to jeden z našich nejpopulárnějších čajů. Lidé ho milují pro kombinaci silného koření a sladkosti. A protože nemá žádný cukr, může si ho bezpečně vychutnat kdokoli.
  Základem tohoto čaje je čínský černý čaj, takže listy jsou tmavě hnědé. Jsou v něm kusy celé skořice a pomerančové kůry, pokryté skořicovým prachem. Tento čaj má velmi silné aroma koření a citrónu. Obsahuje kofein.
  Doba louhování: 4 až 5 minut, teplota vody 100°C.
  Balení: 20 hedvábných sáčků v plechovce

  HARNEY & SONS je americká čajová společnost, založená v Salisbury ve státě Connecticut. Již od svého založení se specializuje na vysoce kvalitní sypané a bylinné čaje. Jako doplněk k sypaným čajům firma nabízí, mimo jiné, také výběrové čajové směsi balené v atraktivních "pyramidových hedvábných" sáčcích. Harney & Sons dodává své čaje do restaurací, hotelů a specializovaných obchodů. Mezi exkluzivní zákazníky patří například největší síť knihkupectví v USA Barnes and Noble nebo Four Seasons Hotel . Oficiální ochutnávkové a prodejní prostory můžete navštívit v Millertonu, ve státě New York.

  Dodavatel: Midnight Roasters s.r.o., Petřínská 572/14, 150 00, Praha - Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close