Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Stín brokátového závoje 100 tbl.

Our tip

Stín brokátového závoje Zobrazit větší
Doplněk stravy.

350 Kč s DPH

TCM Herbs

Dostupnost: Skladem

Složení (1 g vyroben z 5 g bylin): koptis čínská - oddenek, gardenie jasmínová - plod, korkovník amurský - kůra, šišák bajkalský - kořen, mikrokrystalická celulóza (MCC) 1%
Dávkování: 4 tablety 3x denně, děti od 6ti let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek se projeví během 2–3 dnů, v opačném případě je vhodná konzultace s lékařem.
Balení: 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada petsré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před mrazem. 
Zdroj: www.patentnimedicina.cz

TCM Herbs® byla založena v roce 2001 MUDr. Petrem Hoffmannem, který je také majitelem této firmy, která vlastní dovozní práva na import 100% přírodních bylinných produktů z Číny a z Belgie (Taiwan). Jak již název napovídá, zkratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená ve světě tradiční čínskou medicínu a Herbs zase byliny. Společnost vyvinula svoje know how, které MUDr. Petr Hoffmann získal dlouholetými zkušenostmi ve své praxi v tomto oboru a jeho léčebné postupy jsou duchovním vlastnictvím a devizou této společnosti. Firma se zabývá tradiční čínskou medicínou a jejími bylinnými produkty, tj. dovozem, vývozem, maloobchodním a velkoobchodním prodejem, distribucí a zásilkovou službou, publikační činností, školením, propagací v médiích a poradenskou činností v oblasti tradiční čínské medicíny.

Dodavatel: TCM Herbs, s.r.o., U Černé věže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

Napsat recenzi

Stín brokátového závoje 100 tbl.

Stín brokátového závoje 100 tbl.

Doplněk stravy.

Produkty ve stejné kategorii