Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Objednávky zasíláme bez omezení. Provozovna na Praze 5 pro osobní vyzvedávání objednávek do odvolání uzavřena. Více informací zde.

Nejprodávanější produkty

Zvýšená poptávka

V souvislosti s aktuální situací v ČR registrujeme výrazně vyšší poptávku po našich produktech.

I když se snažíme udělat maximum pro doručení Vašich objednávek včas, může u některých objednávek docházet ke zpožděním. Za případné komplikace se Vám velice omlouváme a věřte, že děláme vše pro to, aby Vaše zásilka dorazila včas.

Dopravci

Česká pošta

Dle posledních informací, které máme, při doručení na adresu kurýři České pošty pouze vhodí lístek do schránky a nebudou se snažit doručovat objednávky. Objednávku si můžete následně vyzvednout na pobočce České pošty.

Geis, DPD, GLS:

Doručovat by měl beze změn na vaši adresu.

Zásilkovna

Některé pobočky Zásilkovny jsou aktuálně zavřené. Při nákupu naleznete aktuální přehled otevřených poboček. Pokud jste již vytvořili objednávku do zavřené pobočky, bude Vás kontaktovat Zásilkovna s dalším postupem a nabídne Vám jiný způsob doručení.

Pro vytvořené objednávky, avšak námi ještě neodeslané, zjistíme, zda Vámi vybraná pobočka je otevřená. Pokud ano, odešleme beze změn. Pokud by byla zavřená, budeme Vás co nejdříve kontaktovat e-mailem a domluvíme se na jiném možném způsobu doručení.

V zásilkovnách jde s účinností od 14.3. platit pouze platební kartou.

Naše provozovna na Praze 5

Naše provozovna na Praze 5 pro osobní odběry do odvolání UZAVŘENA! Děkujeme za pochopení a snad se brzy opět potkáme.

V těchto dnech dochází k častému přetížení naší telefonní linky. Pokud se nemůžete dovolat, zkuste nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na info@zdravi-global.cz.

Všechny e-mailové dotazy se snažíme vyřídit co nejrychleji, i tak odpovídáme na některé dotazy později, než jste u nás zvyklí, prosíme o trpělivost.

Bezpečnost

V zájmu zdraví nás všech prosíme vstupovat do naší provozovny po jedné osobě, co budeme moci, vyřídíme ve dveřích. Platby přijímáme pouze platebními kartami.