Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Objednávky zasíláme bez omezení. Provozovna na Praze 5 pro osobní vyzvedávání objednávek do odvolání uzavřena. Více informací zde.

Spirulina Barley 200 tbl.

Gift

Our tip

Akce

Spirulina Barley 200 tbl. Zobrazit větší
Doplněk stravy. Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravek.

355 Kč s DPH

-144 Kč

499 Kč s DPH

Energy

Dostupnost: Skladem

Západ: Vysokohorská jezera v Andách jsou místem, kde ve velké výšce pod silným sluncem získáváme a šetrně zpracováváme naprosto čistou a hodnotnou spirulinu.
Východ: Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejlahodnějších extraktů.
Složení v 1 tabletě: šťáva z listů mladého ječmene (Hordeum vulgare) v prášku (41,7%), spirulina (Arthrospira platensis - 41,7%), celulóza - látka protispékavá, stearan hořečnatý - látka protispékavá.
Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Balení: 200 tablet
Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na ječmen. Není vhodné pro fenylketonuriky. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

Napsat recenzi

Spirulina Barley 200 tbl.

Spirulina Barley 200 tbl.

Doplněk stravy. Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravek.

Produkty ve stejné kategorii