Rozřazení produktů

Odběr novinek

Spirulina Barley 200 tbl.

Doplněk stravy. Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravek.
Sleva! Spirulina Barley 200 tbl. Zobrazit většíZboží máme skladem

Energy

499 Kč (ušetříte 144 Kč)

355 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Západ: Vysokohorská jezera v Andách jsou místem, kde ve velké výšce pod silným sluncem získáváme a šetrně zpracováváme naprosto čistou a hodnotnou spirulinu.
  Východ: Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejlahodnějších extraktů.
  Složení v 1 tabletě: šťáva z listů mladého ječmene (Hordeum vulgare) v prášku (41,7%), spirulina (Arthrospira platensis - 41,7%), celulóza - látka protispékavá, stearan hořečnatý - látka protispékavá.
  Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
  Balení: 200 tablet
  Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na ječmen. Není vhodné pro fenylketonuriky. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

  Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

  Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close