Rozřazení produktů

Odběr novinek

Energy Organic Chlorella tabs 200 tbl. + Spirulina Barley tabs 200 tbl.

Doplňky stravy.
Sleva! Chlorella tablety + Spirulina Barley Zobrazit většíZboží máme skladem

Energy

908 Kč (ušetříte 198 Kč)

710 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • CHLORELLA:
  Tichomořský ostrov Tchaj-wan je jedinou lokalitou na světě, která nabízí tu nejkvalitnější chlorelu. V naprosto unikátním prostředí, napájena přírodní pramenitou vodou, vyniká svou čistotou a účinností. Je zdrojem důležitých vitaminů a minerálních látek. Posiluje vitalitu, napomáhá přirozené očistě organismu a udržuje jeho obranyschopnost. Má příznivý vliv na střevní mikroflóru a trávení.
  Složení: chlorela (Chlorella pyrenoidsa) 100%
  Doporučené dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
  Balení: 200 tablet
  Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen dětem do 3 let. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na chlorofyl. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  SPIRULINA BARLEY:
  Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravekZápad: Vysokohorská jezera v Andách jsou místem, kde ve velké výšce pod silným sluncem získáváme a šetrně zpracováváme naprosto čistou a hodnotnou spirulinu.
  Východ: Tibetská náhorní plošina, země ledovcových vod, křišťálových bystřin a čistého horského vzduchu, kde z rostlinek mladého ječmene v období jeho raného růstu připravujeme jeden z nejlahodnějších extraktů.
  Složení v 1 tabletě: šťáva z listů mladého ječmene (Hordeum vulgare) v prášku (41,7%), spirulina (Arthrospira platensis - 41,7%), celulóza - látka protispékavá, stearan hořečnatý - látka protispékavá.
  Dávkování: 2 tablety 1-3x denně. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Během užívání doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
  Balení: 200 tablet
  Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na ječmen. Není vhodné pro fenylketonuriky. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

  Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

  Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close