Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Topvet Avokádový olej 250 ml

Topvet Avokádový olej Zobrazit větší
Doplněk stravy.  Jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej.  Avokádový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, steroly, antioxidanty a vitamíny. 

268 Kč s DPH

Topvet

Dostupnost: Skladem

Složení: Avokádový olej, vitamín E, rozmarýnový extrakt
Doporučené dávkování: 2–3× denně 3–5 ml (1 kávovou lžičku). Olej má tlumenou avokádovou vůni i chuť a sytě zelenou barvu. Olej snese až 250 °C, lze jej proto použít i na smažení a pečení. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Případný zákal není závadou přípravku.
Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.
Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Vzhledem k tomu, že kořeny firmy TOPVET sahají až do roku 1990, lze ji považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Firma TOPVET vznikla jako firma rodinná, a proto i dnes, přesto, že lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, udržují si uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety. TOPVET čerpá z přírody její sílu, zdraví a přirozenou aktivitu.

Dodavatel:  TOPVET s.r.o., Ještědská 593/36, 460 07, Liberec - Liberec VII-Horní Růžodol

Napsat recenzi

Topvet Avokádový olej 250 ml

Topvet Avokádový olej 250 ml

Doplněk stravy. Jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej. Avokádový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, steroly, antioxidanty a vitamíny. 

Produkty ve stejné kategorii