Rozřazení produktů

Odběr novinek

Fin Avis 50 ml

Doplněk stravy. Avis je nenávykový extrakt získaný z ovesných klíčků (Avena sativa), který nevyvolává ospalost ani netlumí pozornost. Ovesné klíčky pomáhají zklidnit nervový systém, doporučují se při stresu, přispívají ke zdravému spaní a mají kladný vliv na zvýšení koncentrace. Doporučují se osobám bojujícím se stresem, podrážděností, špatnou náladou či pracovním vypětím.
Sleva! Fin Avis 50 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Finclub

395 Kč (ušetříte 5 Kč)

390 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Oves setý (Avena sativa) napomáhá normální činnosti urogenitálního systému u žen, hormonální rovnováze, osvěžuje tělo a má relaxační účinek obzvláště při usínání. Oves setý má pozitivní vliv na normální stav pokožky.
  Složení v 1 ml (25 kapek): výluh z ovesných klíčků 475 mg, alkohol, voda. Výrobek obsahuje přibližně 36% alkoholu.
  Obsah: 50 ml
  Doporučené dávkování: 15 kapek 5x denně. Návod k použití: ráno, v poledne a večer po jídle, smíchat s vodou. 
  Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte denní dávkování. Není určeno dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  Prodávající: FINCLUB plus, a.s.,  Vendryně 144, 739 94 Česká republika
  Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

  FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a v současné době má k dispozici 19 distribučních center rozmístěných v jednotlivých regionech České republiky. Pro český trh Finclub vybírá produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. Finclub se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

  Dodavatel: FINCLUB PLUS, a.s., 739 94, Vendryně 144

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close