Rozřazení produktů

Odběr novinek

Tiens Vápník pro děti 100 g (10 sáčků x 10 g) - sleva 50% - expirace 31.3.19

sleva 50% - expirace 31.3.19

Doplněk stravy. Vápník zodpovídá za mnoho tělesných funkcí, svou roli hraje například v metabolismu či krevní srážlivosti. Má také protizánětlivé vlastnosti a působí proti alergiím. Zaručuje správné fungování nervového systému. Primárně je ovšem vápník základním stavebním kamenem kostí a zubů.
Sleva! Tiens Vápník pro děti 100 g (10 sáčků x 10 g) Zobrazit většíZboží máme skladem

Tiens

959 Kč (ušetříte 480 Kč)

479 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Homeostázi vápníku a fosfátů v těle reguluje vitamín D, to znamená, že množství vápníku a fosforu, které se skutečně ze střev vstřebá do krevního řečiště, je do značné míry závislé na přítomnosti tohoto vitamínu. Nedostatek vitamínu D omezuje asimilaci vápníku, i když konzumujete stravu na vápník bohatou. Vitamín D navíc ovlivňuje metabolismus a fungování obranných mechanismů těla, jeho nedostatek tudíž může zvyšovat riziko infekcí.
  Vitamín D u dětí brání rozvoji křivice. Mezi známé příznaky nedostatku vápníku patří slabé a křehké zuby, zánětlivé reakce pokožky, častý výskyt zánětu spojivek, snížená imunita a nedoslýchavost.
  Lecitin je čistě přírodní látka, která se v těle podílí na mnoha metabolických procesech. Tím například podporuje schopnost soustředění a zvyšuje odolnost vůči stresu.
  Součástí přípravku je také vitamín C, vitamín A, zinek, železo, mléko v prášku a taurin.
  Složení: sušené plnotučné mléko, vápenaté soli kyseliny fosforečné, izomaltooligosacharidy, nemlécná sušená smetana (mléčný protein, rostlinný tuk (palmový), sušené odstředěné mléko, laktóza), vaječný žloutek v prášku, maltodextrin, rýžové aroma, kolagen, mlécné aroma, kyselina L-askorbová, sukralóza (sladidlo), laktát zinečnatý, oříškové aroma, vanilín (aroma), ethyl maltol (aroma), taurin, retinol acetát, cholekalciferol
  Dávkování:
  • Děti od jednoho roku do tří let – rozpusťte půl sáčku v polovině sklenice teplé vody, podávejte jednou denně večer.
  • Děti nad tři roky – rozpusťte jeden sáček v půl sklenici teplé vody, podávejte jednou denně večer.
  Balení: 100 g (10 sáčků x 10 g)
  Upozornění: Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. 
  Tiens Group je úspěšná mezinárodní firma s ambicemi posunout zdraví světa k lepšímu, vytvářet příležitosti k podnikání a šířit naději. Svými kořeny tkví pevně v Číně a rychle se stává kosmopolitní značkou pro spotřebitele z celého světa.

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close