Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Solgar Alfalfa 600 mg 100 tbl.

Akce

Solgar Alfalfa 600 mg 100 tbl. Zobrazit větší
Doplněk stravy s vojtěškou. Alfalfa obsahuje bílkoviny a vitamín A, B1, B6, C, E, K, minerály vápník, draslík, železo a zinek.

309 Kč s DPH

-81 Kč

390 Kč s DPH

Solgar

Dostupnost: Skladem

Alfalfa známá též jako vojtěška pochází ze západní Asie a východního středomoří. Výhonky alfalfa se staly populární potravou. V potravinových doplňcích se používají sušené listy nebo semena.
Kdy alfalfa pomáhá (Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU):
  • Normální hladina cholesterolu v krvi
  • Komfort při menopauze
  • Metabolismus sacharidů
  • Normální stav vlasů a nehtů
  • Sexuální zdraví
Složení jedné tablety: Alfalfa (Medicago Sativum) 600 mg, Vápník 25 mg, Oxid křemičitý.
Dávkování: Tři tablety třikrát denně při jídle nebo podle rady lékaře.
Bez: cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.
Vhodné pro: vegetariány, vegany.
Balení: 100 tablet
Upozornění: Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Užívání sušených listů vojtěšky v množství uvedeném výše jsou obvykle bezpečné. Jsou známy ojedinělé případy alergické reakce na vojtěšku. Vojtěšku by neměli užívat lidé se systémovým lupus erythematosus (SLE). Alfalfa se nedoporučuje ani u lidí užívajících léky ovlivňující krevní srážlivost a trpících nadměrnou srážlivostí krve (tvorbou trombů). Interakce s jinými léky nejsou známy.

Od skromných počátků v East Side na Manhattanu se společnost Solgar vypracovala v jednu z nejzavedenějších a nejuznávanějších firem, které se zabývají výzkumem a výrobou nutričních doplňků. Naše výrobky jsou prodávány v obchodech se zdravými potravinami po celém světě. Společnost Solgar má již od roku 1947 jasné poslání: poskytovat spotřebitelům výživové výrobky nejvyšší kvality, prodávané důkladně proškolenými prodejci, pro dosažení optimálního zdraví. Díky pozornosti, jakou v naší společnosti věnujeme i těm nejmenším detailům v každé fázi od výroby až po distribuci, jsme mohli nastavit, dodržovat a průběžně zvyšovat Gold Standard™ , tedy „zlatý standard“ kvality a zaměřit se na detaily v neustále se vyvíjejícím a vysoce konkurenčním oboru.

Dodavatel: Vitamins Cosmetics s.r.o., K Zájezdku 54, Bystřice, 25751

Napsat recenzi

Solgar Alfalfa 600 mg 100 tbl.

Solgar Alfalfa 600 mg 100 tbl.

Doplněk stravy s vojtěškou. Alfalfa obsahuje bílkoviny a vitamín A, B1, B6, C, E, K, minerály vápník, draslík, železo a zinek.

Produkty ve stejné kategorii