Rozřazení produktů

Odběr novinek

Solgar Pupalkový olej 500 mg 30 kapslí

Doplněk stravy s pupalkovým olejem. Za studeny lisovaný 10% GLA. Pěstováno bez herbicidů a pesticidů.
Solgar Pupalkový olej 500 mg 30 kapslí Zobrazit většíZboží máme skladem

Solgar


362 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Pupalkový olej je přímý zdroj gama-linolenové kyseliny (GLA). Poskytuje přibližně 10% GLA (1000mg. pupalkového oleje znamená cca 100mg gama-linolenové kyseliny).
  Kdy Pupalkový olej pomáhá (Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU):
  • (Před)menstruační komfort
  • Hormonální rovnováha
  • Normální stav pokožky
  Složení jedné kapsle: Pupalkový olej 500 mg - z toho: Kyselina linoleová 365 mg, GLA (kyselina gama linolenová) 50 mg, Kyselina olejová 35 mg, Kyselina palmitová 30 mg, Další mastné kyseliny 20 mg, Vitamín E (14 IU D-alfa tokoferol ze sóji) 9 mg 90% DDD, kapsle: želatína, glycerol.
  Dávkování: Jedna až dvě kapsle denně při jídle nebo podle rady lékaře.
  Balení: 30 kapslí
  Upozornění: Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

  Od skromných počátků v East Side na Manhattanu se společnost Solgar vypracovala v jednu z nejzavedenějších a nejuznávanějších firem, které se zabývají výzkumem a výrobou nutričních doplňků. Naše výrobky jsou prodávány v obchodech se zdravými potravinami po celém světě. Společnost Solgar má již od roku 1947 jasné poslání: poskytovat spotřebitelům výživové výrobky nejvyšší kvality, prodávané důkladně proškolenými prodejci, pro dosažení optimálního zdraví. Díky pozornosti, jakou v naší společnosti věnujeme i těm nejmenším detailům v každé fázi od výroby až po distribuci, jsme mohli nastavit, dodržovat a průběžně zvyšovat Gold Standard™ , tedy „zlatý standard“ kvality a zaměřit se na detaily v neustále se vyvíjejícím a vysoce konkurenčním oboru.

  Dodavatel: Vitamins Cosmetics s.r.o., K Zájezdku 54, Bystřice, 25751

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close