Rozřazení produktů

Odběr novinek

Spirulina BIO 300 g

Doplněk stravy. Skladkovodní řasa spirulina je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají.
Sleva! Spirulina BIO 300 g Zobrazit většíZboží máme skladem

Blue step

480 Kč (ušetříte 121 Kč)

359 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Antioxidanty obsažené ve spirulině chrání tělo před nepříznivými vlivy stresu a tím i před známkami předčasného stárnutí.
  Složení: Sladkovodní řasa Spirulina Platensis - Antioxidant, Normální hladina cukru v krvi, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Tonus, vitalita, Kontrola tělesné hmotnosti, Svalová hmota - hubnutí
  Dávkování: Užívejte 4 tablety 3x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.
  Balení: 1200 tablet, 300 g
  Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  V programu NástrojeZdraví® společnost BLUE STEP spol. s r.o. nabízí novou komplexní péči o člověka. Záměrem je přinášet zákazníkům produkty, které nejvíc odpovídají lidské přirozenosti - produkty, které nezanechávají žádné negativní stopy na zdraví lidí, ani na životním prostředí. Výběr produktů jednotlivých NástrojůZdraví® je veden tak, aby ve vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdraví. Zařazení výrobků do nabídky předchází pečlivý výběr a konzultace s předními odborníky v oboru.

  Dodavatel: Blue step spol. s r.o., Jinonická 804/80, 158 00, Praha - Košíře

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close