Rozřazení produktů

Odběr novinek

Vilcacora Original Extrakt 90 kapslí

Doplňky stravy. Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z originální vnitřní části kůry amazonské popínavé rostliny Vilcacory, považované Inky za svatou. 
Sleva! Vilcacora Original Extrakt 90 kapslí Zobrazit většíZboží máme skladem

Uncaria

405 Kč (ušetříte 25 Kč)

380 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Vilcacora orginal extrakt byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry. Vilcacora Orginal extrakt obsahuje stejné složky, jaké se nachází pouze ve vnitřní části kůry Vilcacory.  
  Složení v 1 kapsli: Vilcacora - Uncaria tomentosa 250 mg
  Dávkování: 1-3 kapsle denně, zapít vodou, v závažných případech do 6 kapslí
  Balení: 90 kasplí
  Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přestože při klinických studiích nebyly dosud prokázány žádné nežádoucí vedlejší účinky Vilcacory, nedoporučuje se podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, osobám po transplantaci nebo před plánovanou transplantací orgánů.

  UNCARIA ČR s.r.o. vznikla v roce 2001, po studijní cestě do Peru. Jsme průkopníci a specialisté v oboru originálních peruánských bylin garantované jakosti, které jsme jako první uvedli na český trh. Filozofií naší firmy je nadstandardní kvalita produktu a služeb. Dovážíme několikrát ročně kvalitní, speciálně vytříděnou surovinu, vždy z čerstvého sběru a s ověřenými účinky. Z naší suroviny vyrábíme také bylinné extrakty vysoké jakosti v kapslích. Spolupracujeme s lékaři v Peru i ČR a stáli jsme u zrodu prvního Institutu tradiční peruánské medicíny (ITPM) v Evropě, který se zabývá podpůrnou léčbou rakoviny a jiných závažných chorob.

  Dodavatel: UNCARIA ČR, s.r.o., Smetanova 4619/3, 466 01, Jablonec nad Nisou

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close