Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Ondřej Ullrich Ořešák černý - bylinná tinktura 4x50ml

Nové

Akce

Ondřej Ullrich Ořešák černý - bylinná tinktura 4x50ml Zobrazit větší
Doplněk stravy.

570 Kč s DPH

-10 Kč

580 Kč s DPH

Ondřej Ullrich

Dostupnost: Skladem

Tinktura z ořešáku černého amerického je bylinný přípravek přispívající ke správné funkci a regeneraci jater.

Složení: Ořešák černý - zelené oplodí, alkohol 36%

Dávkování: Tinkturu užívejte 30 minut před jídlem. V jedné dávce 20-40 kapek. Vyšší dávky konzultujte s lékařem, terapeutem.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte při teplotě ideálně do 15 stupnů, nejlépe v chladničce. chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Kontraindikace: Přípravek není vhodný pro kojící a těhotné ženy, neměli by užívat lidé se žaludečními vředy, případně po konzultaci s lékařem. Nevhodný při přecitlivělosti na obsahové látky.

Krátkodobě se jako vedlejší účinky užívání mohou objevit příznaky jako únava, lokální vyrážky, neobvyklá stolice. Po několika dnech by však měly ustoupit.

Ondřej Ullrich je malá společnost, která většinu nabízených přírodních produktů přímo zpracovává, vyrábí a prodává. Věří, že lze nalézt soulad mezi klasickou západní medicínou a alternativními přístupy, pohledy na lidské tělo, jeho zdraví, udržování v kondici i jeho léčení.

Dodavatel: Ondřej Ullrich, Severovýchodní II 1455/43, 141 00 Praha 4

Napsat recenzi

Ondřej Ullrich Ořešák černý - bylinná tinktura 4x50ml

Ondřej Ullrich Ořešák černý - bylinná tinktura 4x50ml

Doplněk stravy.

Produkty ve stejné kategorii