Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

TIENS CordyCafe Robust 12 sáčků

Nové

Akce

TIENS CordyCafe Robust 12 sáčků Zobrazit větší
Doplněk stravy s instantní kávou z vysoce kvalitních kávových zrn Robusta a Arabica, dále obohacený o aktivní složky té nejvyšší kvality.

430 Kč s DPH

-113 Kč

543 Kč s DPH

Tiens

Dostupnost: Skladem

TIENS CordyCafe Robust je doplňkem stravy s aromatickou kávovou směsí Robusta a Arabica. Obsahuje dále výtažky z Cordyceps sinensis, výtažky bobulí goji, výtažky houby reishi a výtažky ženšenu. Po smíchání s horkou vodou se TIENS CordyCafe Robust stane vynikajícím, osvěžujícím kávovým nápojem s vynikající chutí pro všechny milovníky kávy.

Cordyceps sinesnsis je jedinečný druh houby, který přirozeně roste ve vysokých nadmořských výškách. Při konzumaci je tato houba vnímána jako přírodní adaptogen. Adaptogeny jsou známé jako byliny, rostliny a přírodní látky, charakterizované jejich tonizujícími a adaptogenními účinky.

TIENS CordyCafe Robust navíc obsahuje výtažky z bobulí goji, kořene ženšenu a houby reishi – přírodní, nootropní stimulanty, které dodávají tomuto kávovému nápoji jedinečné energetické vlastnosti. Užijte si přirozenou chuť a bohatou vůni kávové směsi.

Dopřejte si prvotřídní ranní nakopnutí, doprovázené těmi nejkvalitnějšími aktivními ingrediencemi s TIENS CordyCafe Robust.

Čistý obsah: 129 g (12 sáčků x 16 g).

Složení: nemléčná smetana (mléko); cukr (40%) - 12,8 g ve 2 sáčcích; instantní káva (13%); maltodextrin; kávová příchuť; Prášek Cordyceps sinensis (0,63%); extrakt z bobulí goji (Lycium barbarum) (0,31%); jodizovaná sůl (0,30%) - 0,1 g ve 2 sáčcích; extrakt z houby reishi (Ganoderma lucidum) (0,13%); extrakt z kořene ženšenu (Panax ginseng) (0,13%).

Doporučená denní dávka: smíchejte 1 sáček v šálku (150-200 ml) horké vody (80-100 ° C), důkladně promíchejte a vypijte jednou, nebo dvakrát denně (1-2 sáčky denně – doporučená denní dávka). K přípravě ledové kávy smíchejte 2 sáčky v šálku horké vody, promíchejte, nechte vychladnout. Poté přidejte led a vodu podle chuti a pijte jednou denně. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nedoporučuje se dětem, těhotným, nebo kojícím ženám, lidem s cukrovkou, nebo vysokým krevním tlakem. Nedoporučuje se osobám alergickým na složky přípravku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte doplňky stravy jako náhradu pestré a vyvážené stravy. Zdravý životní styl a vyvážená strava jsou důležité.

Tiens Group je úspěšná mezinárodní firma s ambicemi posunout zdraví světa k lepšímu, vytvářet příležitosti k podnikání a šířit naději. Svými kořeny tkví pevně v Číně a rychle se stává kosmopolitní značkou pro spotřebitele z celého světa.

Dodavatel: TIENS (Czech Republic) s.r.o., Chrudimská 2526/2a, 130 00 Praha 3

Napsat recenzi

TIENS CordyCafe Robust 12 sáčků

TIENS CordyCafe Robust 12 sáčků

Doplněk stravy s instantní kávou z vysoce kvalitních kávových zrn Robusta a Arabica, dále obohacený o aktivní složky té nejvyšší kvality.

Produkty ve stejné kategorii