Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Pozor: Od 1.2.2020 nová otevírací doba: Po: 9-18, Út: 9-19, St: 9-18, Čt: 9-18, Pá: 9-17. Děkujeme a těšíme se na Vaší návštěvu.

Klas Coffee Reishi 150 g

Gift

Akce

Klas Coffee Reishi 150 g Zobrazit větší
Doplněk stravy.  Tato inovativní káva Vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne. Bude ale také vhodným dárkem pro rodinu a přátele.

518 Kč s DPH

-80 Kč

598 Kč s DPH

Klas

Dostupnost: Skladem

Houba Reishi – Lesklokorka lesklá (Ganoderma Lucidum) označovaná také jako „chytrá houba“ nebo „božská houba nesmrtelnosti“. Patří mezi nejstarší přírodní byliny tradiční čínské medicíny, kde se používala již před čtyřmi tisíci let. Reishi použitá v naší kávě je pouze té nejvyšší kvality. Jedná se o speciální směs pěstovanou v Asii a nijak neovlivňuje vůni ani chuť kávy. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervanty, umělá dochucovadla a barviva.
Složení: 92 % rozpustná káva, 8 % Reishi (Ganoderma Lucidum) – extrakt 8:1, 20 % polysacharidů
Dávkování: jednu plnou kávovou lžičku (cca 2,5 g), zalijte horkou vodou (150 ml, cca 70 stupňů Celsia) a dobře promíchejte.
Balení: 150 g
Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C.

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality. Důkazem jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů více než 14 let. Sortiment přípravků Klasu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich bezkompromisní jakost. Jednotlivé přípravky Klas jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějcí látky. Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky Klasu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta Klasu "Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví".

Dodavatel: KLAS EU s.r.o., Robousy 188, 506 01 Jičín

Napsat recenzi

Klas Coffee Reishi 150 g

Klas Coffee Reishi 150 g

Doplněk stravy. Tato inovativní káva Vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne. Bude ale také vhodným dárkem pro rodinu a přátele.

Produkty ve stejné kategorii