Rozřazení produktů

Odběr novinek

Klas Coffee Reishi 2v1 30 sáčků

Doplněk stravy. Inovativní káva Coffee Reishi 2v1 vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne. Bude ale také vhodným dárkem pro rodinu a přátele.
Sleva! Klas Coffee Reishi 2v1 30x2 5 g. Zobrazit většíZboží máme skladem

Klas

598 Kč (ušetříte 80 Kč)

518 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Houba Reishi použitá v kávě Coffee Reishi 2v1 je speciální směs pěstovaná v Asii a nijak neovlivňuje vůni ani chuť kávy. V tomto produktu je použita Reishi (lesklokorka lesklá) pouze té nejvyšší kvality.
  Složení: Reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, extrakt 8 %) - Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce oběhové soustavy, Normální hladina cholesterolu v krvi
  Přídatné látky: 92% instantní káva (Kolumbijská, sušená rozprašováním)
  Dávkování: Jednoduše rozpusťte ve 150 ml horké vody, zamíchejte a vychutnejte si instantní gurmánskou kávu.
  Balení: 30 sáčků po 2,5 g
  Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C. Výrobek neobsahuje žádné konzervanty, umělá dochucovadla a barviva.

  Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality. Důkazem jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů více než 14 let. Sortiment přípravků Klasu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich bezkompromisní jakost. Jednotlivé přípravky Klas jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějcí látky. Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky Klasu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta Klasu "Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví".

  Dodavatel: KLAS EU s.r.o., Robousy 188, 506 01 Jičín

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close