Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Radost 55 ml

Přírodní toaletní voda Allégresse Les Fleurs De Bach navozuje radost a pocity štěstídíky své jiskřící vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 
Sleva! Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Radost 55 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach

917 Kč (ušetříte 137 Kč)

780 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Unikátní kombinace Bachových květů spolu s povzbuzující citrusovou vůní verbeny a bergamotu na pozadí dřevitého základu dodává radostného ducha, posiluje lásku k životu a navrací energii. 
  Toaletní voda obsahuje pečlivě vybrané esence napomáhající zahnat chmury a přivolat radostnou náladu. Centaury posiluje pozitivní přístup, zlepšuje proaktivitu a zmírňuje plachost. Hornbeam dodává energii a zvyšuje koncentraci. Oak pomáhá zastavit pocity zoufalství, sklíčenosti a vyčerpání. Wild rose navozuje radostnou a podnikavou náladu. Olive přináší záplavu energie a vitality.
  INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua (Water)Parfum (Fragrance)Centaurium Erythraea Flower Extract1), Carpinus Betulus ExtractCarpinus Betulus Flower Extract1),Quercus Robur Bud Extract1), Rosa Canina Flower Extract1), Olea Europea Flower Extract1), CitralGeraniolLinalool
  1) Organic agriculture
  Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.
  Balení: 55 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější užití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close