Rozřazení produktů

Odběr novinek

Purity Vision Prémiové Bio Bambucké máslo 350ml

Univerzální vysoce vyživující a pečující prémiové máslo plné vitamínů a minerálů. Pro všechny typy pokožky. Má tradiční využití v africké kuchyni a pro výrobu čokolády.
Sleva! 100% čisté bambucké máslo 350 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Purity Vision

380 Kč (ušetříte 40 Kč)

340 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Na obličej, tělo i vlasy.
  - Pro muže, ženy i děti.
  - Pro všechny typy pleti.
  - Obsahuje všechny esenciální vitamíny a minerály pro ideální péči o pleť.
  - Regeneruje, hydratuje a vyživuje.
  - Ideální pomocník na suché rty i pokožku, na drobné ranky i popáleniny. 
  - Rychle se vstřebává a zklidňuje. Má antibakteriální vlastnosti.

  Bio Bambucké máslo Purity Vision představuje nejčistší podobu bambuckého másla na mezinárodním trhu. Bambucké máslo PURITY VISION je 100% bio, nerafinované a 100% čisté. Má úžasnou krémovou konzistenci, která se snadno nanáší a příjemnou oříškovou vůni. Jako skoro jediné Bambucké máslo na trhu pochází z východní Afriky z méně známého a hůře dostupného druhu stromu karité (VitellariaNilotica), které se chlubí vyšším obsahem prospěšných látek, než bambucké máslo běžně dostupné ze západní Afriky. Na výrobě Bambuckého máslo PURITY VISION se podílí místní zemědělci i se svými rodinami v duchu Fair Trade principů. Pěstování stromů karité i samotná výroba bambuckého másla je koncipována tak, aby příznivě ovlivňovala přirozené biorytmy místní fauny a flory a nezatěžovala životní prostředí.
  Složení: 100% čisté bambucké máslo z kontrolovaného ekologického zemědělství.
  Dávkování:
  Naneste bambucké máslo v potřebném množství na pokožku těla, pleť nebo vlasy a rozetřete.
  Bambucké máslo můžete použít i v kuchyni - nahradí klasické máslo, kakaové máslo či olej při pečení sušenek a dortů. Nebo máslo použijte na chleba, toast či palačinku místo klasického másla jako veganskou a zdravou variantu.
  Balení: 350 ml

  V česká značce PURITY VISION® už 10 let spojujeme nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Přinášíme vám moderní výrobky uspokojující dnešní potřeby i trendy.

  Našim cílem je dosáhnout nejvyšší možné kvality a zároveň přátelské ceny, aby o své zdraví a krásu mohl dbát opravdu každý. Podporujeme sociální projekty v rozvojových zemích, po celém světě sledujeme trendy ve výživě a v péči o lidské zdraví. Hledáme v nejmodernějších laboratořích a inspirujeme se moudrostí prastarých kultur. To nejlepší a nejúčinnější vám potom přinášíme v podobě vysoce kvalitní přírodní kosmetiky a Bio potravin pod značkou PURITY VISION®. Po produktech PURITY VISION® chceme, aby byly přínosem, hodnotou a příležitostí.

  Spolupracujeme přímo s farmáři a lokální komunitou v Ugandě v Africe, na Filipínských ostrovech nebo například v Bulharsku. Výchozí suroviny našich produktů jsou ručně sbírané a pomáhají zvýšit stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

  Respektujeme ekologické hledisko jak při získávání surovin, výrobě, tak při přepravě a prodeji. Většina našich produktů má certifikaci bio kvality. Chceme zkrátka, aby PURITY VISION® představovala hodnoty, ve které věříme: kvalitu, spolehlivost, šetrnost a naději pro zemi a lidstvo.

  • Jsme proti testování na zvířatech.
  • Při výrobě využíváme zelenou energii z obnovitelných zdrojů.
  • Snažíme se balit naše produkty do skla a znovupoužitelných obalů.
  • Nepoužíváme umělé konzervanty ani barviva.
  • Naše kosmetické výrobky jsou tak čisté, že se dají jíst.

  Dodavatel: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 76804  Střílky

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close