Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků

Nové

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků Zobrazit větší
Doplněk stravy.

345 Kč s DPH

Swiss NatureVia

Dostupnost: Skladem

Laktobacílky baby obsahují unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v dobře vyvážené střevní mikroflóře malých dětí. Laktobacílky baby lze užívat v průběhu i po užívání antibiotik.
Aktivní složky v 1 sáčku:
  • Lactobacillus rhamnosus 45%, Bifidobacterium infantis  15%, Bifidobacterium bifidum  10%, Lactobacillus casei 15%, Lactobacillus acidophilus 15% 1miliarda CFU*
  • inulin (prebiotická vláknina) 36mg
*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti
Přídatné látky: maltodextrin, kukuřičný škrob, fruktooligosacharidy, bakteriální kultury. Může obsahovat mléčné složky.
Dávkování: 1 sáček denně vysypat do vlažného kojeneckého mléka nebo do jídla. Zachovat odstup cca 2 hod. od podání antibiotik.
Balení: 60 sáčků
Upozornění: Doplněk stravy. U kojenců do 3 měsíců života je vhodné konzultovat užívání jakýchkoliv probiotik s lékařem. Při podávání není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.

V průběhu roku 2018 postupně dostanou všechny Vám dobře známé produkty prodávané dosud pod značkou Swiss Natural®nové atraktivnější obaly a zároveň novou značku NATUREVIA®. Nemění se produkty ani složení, mění se pouze značka.

SWISS HERBAL REMEDIES Ltd. je jedna z největších kanadských firem, vyrábějících potravinové doplňky. Dodává na trh více než 500 vysoce kvalitních přírodních vitaminových přípravků a bylinných extraktů ve formě tablet a kapslí. Již více než 40 let jsou produkty společnosti Swiss Herbal Remedies Ltd. známé absolutní kvalitou, vědecky pečlivě vybalancovaným složením a dlouhou trvanlivostí. Splňují požadavky i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Společnost neustále zdokonaluje své přípravky s využitím nejnovějších poznatků vědeckého výzkumu. Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Produkty jsou průběžně kontrolovány nezávislými akreditovanými a státem kontrolovanými laboratořemi. Ty ověřují kvalitu a čistotu jednotlivých složek v produktu, včetně jejich trvanlivosti a stability. Všechny produkty společnosti Swiss Herbal Remedies Ltd. jsou dodávány v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obalech.

Dodavatel: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o., Sinkulova 683/34, 147 00, Praha - Podolí

Napsat recenzi

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků

Doplněk stravy.

Produkty ve stejné kategorii