Rozřazení produktů

Odběr novinek

Jamieson Baby-D Vitamín D3 400 IU kapky 11,7 ml

Doplněk stravy. Vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Jednoduché dávkování – vítaná alternativa k tabletkám. Ideální volba pro celou rodinu, speciálně pro jednotlivce, kteří preferují kapky před tabletami, ať už na polykání anebo žvýkání.
Jamieson Baby-D Vitamín D3 400 IU kapky 11,7 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Jamieson


259 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Doplňky stravy s vitamínem D od firmy Jamieson jsou připravené výhradně s použitím Quali™- D vitamínu prvotřídní světové kvality. Získává se z čistého „slunečního“ lanolinu, bohatého a obnovitelného zdroje vitamínu D z vlny ovcí, které se chovají na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu.
  Složení v jedné kapce: Vitamín D (cholekalciferol) 10 μg/400 IU (200 % Doporučené denní dávky)
  Přídatné látky: nosič (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), cholekalciferol. Bez umělých barviv a příchutí.
  Dávkování: Kojenci a děti do 12 let 1–2 kapky denně. Jednoduché použití, otočte balení dnem vzhůru, netřeste ani nepoklepávejte, kapka se uvolní samovolně. Kápněte přímo na dudlík, jazyk kojence anebo přidejte do jídla anebo nápoje. Dospělí a děti od 12 let – 2 kapky denně.
  Balení: 11,7 ml (360 kapek)
  Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. 

  Jamieson Laboratories je nejstarším a největším kanadským výrobcem a distributorem přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Vedoucí postavení na trhu získal díky tomu, že důsledně přichází na trh s inovativními produkty nejvyšší kvality, čistoty a bezpečnosti.

  Dodavatel: BENEPHARMA CZ, spol. s r.o., Bělehradská 314/18, 140 00 Praha 4 - Nusle

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close