Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global
Autentická paella

Salvia Paradise Tulsí - bazalka posvátná mletá BIO 100 g

Nové

Salvia Paradise Tulsí - bazalka posvátná mletá BIO 100 g Zobrazit větší
Doplněk stravy. Bazalka posvátná BIO – Ocimum sanctum – jemně namletý prášek. Výhodou prášku je velice snadná příprava.

199 Kč s DPH

Salvia Paradise

Dostupnost: Skladem

Bazalka posvátná neboli tulsi je víceletá bylina původem z jižní Asie. Tvoří keřík dorůstající výšky cca 30–60 cm. Plodem bazalky posvátné jsou čtyři malá hnědá semínka. Bylina má zelené nebo nafialovělé lístky bohaté na silice šířící příjemné charakteristické aroma.

Především v Indii má tulsi BIO své nezastupitelné místo a jak dokonce naznačuje její název, je spojována s náboženskými obřady. Bazalka posvátná představuje v hinduistickém náboženství reinkarnaci manželky boha Višnu. Je viděna jako spojení mezi naším a duchovním světem. Symbolizuje také lásku a čistotu. Tradičně je pěstována na nádvoří hinduistických chrámů k očistě těla, stejně populární je i pěstování běžným obyvatelstvem.

V ájurvédě, tradičním léčitelství původem z Indie, je bazalka posvátná známou bylinou. Přisuzují se jí antioxidační vlastnosti. Tulsi BIO podporuje imunitní systém, aby byl schopen přirozené obranyschopnosti. Bazalka posvátná přináší vitalitu, a to natolik, že ve starých ájurvédských textech je dokonce známá pod přízviskem „elixír života“. Pozitivní působení má tulsi na naše srdce, které podporuje v normálním zdravém fungování. Napomáhá normálnímu zvládání stresových situací. Neopomenutelné jsou posilující účinky bazalky posvátné na náš dýchací systém. Normalizuje ho a ulehčuje vykašlávání.

Tradiční užití: Jednu čajovou lžičku mletého tulsi BIO rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 3× denně. Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.

Složení: 100% Ocimum sanctum BIO

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno dětem do 3 let. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v temnu a suchu.

Balení: 100 g

Salvia Paradise je rodinná firma zabývající se dovozem bylin a jejich zpracováním do rostlinných prostředků na podporu zdraví a zdravého životního stylu. Vlastní e-shop a s ním i možnost podělit se o své znalosti ohledně bylin a jejich užívání pro podporu zdraví spustili v roce 2008.

Proč nakupovat u Salvia Paradise®?

Nákup kvalitních surovin od pěstitelů, Několikanásobná kontrola surovin, BIO certifikace, Systém HACCP, Vlastní výrobní prostory, Široké možnosti užívání, Neustálý vývoj

Provozovna a korespondenční adresa: Salvia Paradise s.r.o., Zaječov 396, 26763 Zaječov

Napsat recenzi

Salvia Paradise Tulsí - bazalka posvátná mletá BIO 100 g

Salvia Paradise Tulsí - bazalka posvátná mletá BIO 100 g

Doplněk stravy. Bazalka posvátná BIO – Ocimum sanctum – jemně namletý prášek. Výhodou prášku je velice snadná příprava.

Produkty ve stejné kategorii