Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

ANIMAL STAR 60 tbl.

Free delivery

Gift

ANIMAL STAR 60 tbl. Zobrazit větší
Doplněk stravy. ANIMAL STAR je speciálně připravená formule pro růst a vývoj dětského organizmu. 

862 Kč s DPH

Starlife

Dostupnost: Skladem

Obsažené složky produktu jsou vitaminy, minerály a antioxidanty, jejichž kombinace je vytvořena a přizpůsobena speciálnímu fytozomálnímu přenosovému systému, který zabezpečuje až 92% vstřebatelnosti mikroživin. Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Fosfor je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Jód přispívá k normálnímu růstu dětí. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji dětí.
Složení 2 tablet: vápník (uhličitan vápenatý, citrát vápenatý, askorbát vápenatý) 250 mg (31,2 % DDD), vitamin C (askorban sodný) 120 mg (150 % DDD), fruktóza, vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát) 20 mg (166,6 % DDD), vitamin B3 - niacin (nikotinamid) 20 mg (125 % DDD), vitamin B5 - kyselina pantothenová (D-pantothenan vápenatý) 10 mg (166,6 % DDD), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 2 mg (142,8 % DDD), vitamin B2 (riboflavin) 1,7 mg (121,4 % DDD), vitamin B1 (thiamin-mononitrát) 1,5 mg (136,4 % DDD), beta-karoten 1,5 mg, vitamin A (retinyl-palmitát) 750 µg (97,7 % DDD), kyselina listová 400 µg (200 % DDD), biotin (D-biotin) 100 µg (200 % DDD), vitamin D (cholekalciferol) 10 µg (200 % DDD), vitamin B12 (kyanokobalamin) 6 µg (240% DDD)
Přídatné látky: Ovocný a zeleninový prášek, sacharóza, manitol (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), kyselina jablečná (regulátor kyselosti), malinové aroma, prášek ze šťávy červené řepy (barvivo)
Dávkování: 1 tableta 2× denně
Balení: 60 tbl.
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Zakladatelem a majitelem společnosti Starlife je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Špičková kvalita produktů společnosti Starlife je založena na unikátní technologii zpracování, která zaručuje maximální vstřebatelnost obsažených látek (92–95 %). Pro tyto produkty je charakteristická vysoká účinnost bez nežádoucích vedlejších účinků a rychlý nástup účinků. Na užívání produktů nevzniká návyk. S pomocí produktů společnosti Starlife dokáže lidský organismus dosáhnout harmonie ve všech třech oblastech – fyzické, psychické a emocionální. Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí, s poznatky nejnovějších vědeckých studií. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a přetrvávají i po skončení jejich užívání. Užíváním produktů společnosti Starlife se organismus doslova nabíjí energií.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice

Napsat recenzi

ANIMAL STAR 60 tbl.

ANIMAL STAR 60 tbl.

Doplněk stravy. ANIMAL STAR je speciálně připravená formule pro růst a vývoj dětského organizmu. 

Produkty ve stejné kategorii