Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Objednávky zasíláme bez omezení. Provozovna na Praze 5 pro osobní vyzvedávání objednávek do odvolání uzavřena. Více informací zde.

ANIMAL STAR 60 tbl.

Free delivery

Gift

ANIMAL STAR 60 tbl. Zobrazit větší
Doplněk stravy. ANIMAL STAR je speciálně připravená formule pro růst a vývoj dětského organizmu. 

862 Kč s DPH

Starlife

Dostupnost: Skladem

Obsažené složky produktu jsou vitaminy, minerály a antioxidanty, jejichž kombinace je vytvořena a přizpůsobena speciálnímu fytozomálnímu přenosovému systému, který zabezpečuje až 92% vstřebatelnosti mikroživin. Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Fosfor je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Jód přispívá k normálnímu růstu dětí. Železo přispívá k normálnímu kognitivnímu vývoji dětí.
Složení 2 tablet: vápník (uhličitan vápenatý, citrát vápenatý, askorbát vápenatý) 250 mg (31,2 % DDD), vitamin C (askorban sodný) 120 mg (150 % DDD), fruktóza, vitamin E (D-alfa-tokoferyl-sukcinát) 20 mg (166,6 % DDD), vitamin B3 - niacin (nikotinamid) 20 mg (125 % DDD), vitamin B5 - kyselina pantothenová (D-pantothenan vápenatý) 10 mg (166,6 % DDD), vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 2 mg (142,8 % DDD), vitamin B2 (riboflavin) 1,7 mg (121,4 % DDD), vitamin B1 (thiamin-mononitrát) 1,5 mg (136,4 % DDD), beta-karoten 1,5 mg, vitamin A (retinyl-palmitát) 750 µg (97,7 % DDD), kyselina listová 400 µg (200 % DDD), biotin (D-biotin) 100 µg (200 % DDD), vitamin D (cholekalciferol) 10 µg (200 % DDD), vitamin B12 (kyanokobalamin) 6 µg (240% DDD)
Přídatné látky: Ovocný a zeleninový prášek, sacharóza, manitol (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), kyselina jablečná (regulátor kyselosti), malinové aroma, prášek ze šťávy červené řepy (barvivo)
Dávkování: 1 tableta 2× denně
Balení: 60 tbl.
Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Filozofií společnosti STARLIFE je nabídnout lidem zdravější a kvalitnější cestu životem. Zakladatelem a majitelem společnosti Starlife je Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji z Barcelony, který se na základě vlastních úspěšných zkušeností rozhodl vytvořit široký sortiment účinných doplňků stravy. Produkty jsou určeny pro každého, kdo si chce udržet dobrou kondici, sílu a vytrvalost, kdo si chce cíleně uchovat skvělé zdraví a zlepšit životní styl sobě i svým blízkým. Špičková kvalita produktů společnosti Starlife je založena na unikátní technologii zpracování, která zaručuje maximální vstřebatelnost obsažených látek (92–95 %). Pro tyto produkty je charakteristická vysoká účinnost bez nežádoucích vedlejších účinků a rychlý nástup účinků. Na užívání produktů nevzniká návyk. S pomocí produktů společnosti Starlife dokáže lidský organismus dosáhnout harmonie ve všech třech oblastech – fyzické, psychické a emocionální. Základní řada produktů je složena z přírodních ingrediencí, jejichž dokonalá vyváženost byla ověřena staletými zkušenostmi filozofie čínské dynastie Ming a umocněna východní moudrostí, s poznatky nejnovějších vědeckých studií. Účinky produktů jsou dlouhotrvající a přetrvávají i po skončení jejich užívání. Užíváním produktů společnosti Starlife se organismus doslova nabíjí energií.

Dodavatel: STARLIFE s.r.o., Husovo náměstí 1702, 253 01, Hostivice

Napsat recenzi

ANIMAL STAR 60 tbl.

ANIMAL STAR 60 tbl.

Doplněk stravy. ANIMAL STAR je speciálně připravená formule pro růst a vývoj dětského organizmu. 

Produkty ve stejné kategorii