Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Pozor: Od 1.2.2020 nová otevírací doba: Po: 9-18, Út: 9-19, St: 9-18, Čt: 9-18, Pá: 9-17. Děkujeme a těšíme se na Vaší návštěvu.

Grepofit set: kapsle + drops + Nosol aqua - výhodný balíček!

Gift

Akce

Greofit set: kapsle + drops + Nosol aqua - výhodný balíček! Zobrazit větší
Doplňky stravy.  Grepofit  je unikátní preparát, který pozitivně působí na normální funkci horních cest dýchacích.   Grepofit drops  podporuje normální činnost horních cest dýchacích. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru. Grepofit nosol aqua , novinka v nabídce Energy, která právě přichází na trh, patří do skupiny přírodních přípravků.

737 Kč s DPH

-335 Kč

1 072 Kč s DPH

Energy

Dostupnost: Skladem

GREPOFIT:
Složení v 1 kapsli: 
  • Grapefruit (Citroník rajský, Citrus paradisi, extrakt z jadérek) 153,8 mg - Přirozená obranyschopnost, Mikrobiologická rovnováha těla
  • Třapatka nachová (Echinacea purpurea, extrakt) 18,5 mg - Normální funkce horních cest dýchacích, Normální funkce dolních močových cest, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Ibišek súdánský (Ibišek rozella, Sléz africký, Hibiscus sabdariffa, extrakt) 12,3 mg
  • Šalvěj lékařská (Salvia officinalis, silice) 3,7 mg - Normální funkce dýchacího systému
Přídatné látky: sójový olej (plnivo), želatina (materiál kapsle), glycerin, voda, včelí vosk (plnivo), glycerol, monostearát (plnivo)
Dávkování: Užívejte 2-2-1 kapsle denně. V akutních případech užívejte každou hodinu (maximálně 9 kapslí denně). Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.
Balení: 135 kapslí
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Během užívání přípravku se doporučuje zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. ukládejte mimo odsah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.
GREPOFIT DROPS:
Složení v 1,5 ml:
  • Grapefruit (Citroník rajský, Citrus paradisi, lihový extrakt) 1,3 mg - Přirozená obranyschopnost, Mikrobiologická rovnováha těla
  • Šalvěj lékařská (Salvia officinalis, lihový extrakt z listu) 0,07 mg - Hormonální rovnováha, Menopauzální komfort, Antioxidant, Normální trávení, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce dýchacího systému, Pocení, (Před) menstruační komfort, Normální stav kostí a kloubů
  • Třapatka nachová (Echinacea purpurea, lihový extrakt z kořene a květu) 0,065 mg - Normální funkce horních cest dýchacích, Normální funkce dolních močových cest, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Ibišek súdanský (Ibišek rozella, Sléz africký, Hibiscus sabdariffa, lihový extrakt z květu) 0,065 mg
Dávkování: Užívejte 9-15 kapek 1-3x denně (15 kapek = 0,5 ml). Po 3 týdnech užívání následuje 1 týdne pauza.  Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.
Balení: 30 ml
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek obsahuje min. 25 % alkoholu. Během užívání přípravku se doporučuje zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo odsah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.
GREPOFIT NOSOL AQUA:
Svou komplexní formulací se však snaží docílit rychlého a hlavně dlouhotrvajícího účinku srovnatelného s chemickými léky. Jako základ obsahuje třetihorní termální vodu obohacenou o extrakty ze šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovou a čistou esenci myrty obecné.
Podstatným faktorem ovlivňujícím výsledek je rychlost nasazení přípravku. Nejvhodnější je použití Grepofitu nosol aqua ihned po zjištění prvních příznaků onemocnění a doporučené je pokračování nejméně jeden den po jejich odeznění.
Náš nos neslouží pouze jako součást dýchacího ústrojí, ale také filtruje nečistoty, které se ve vzduchu nacházejí. Hrubé nečistoty jsou zachytávány nosními chloupky, zatímco drobnější částice ulpívají na nosní sliznici. Na jejím povrchu jsou drobné řasinky překryté přirozeným hlenem, jejichž neustálý pohyb za normálních okolností umožňuje postupné odlučování nečistot. Pokud však máme sliznici příliš suchou, nebo pokud je hlen příliš hustý, řasinky jsou omezené v pohybu a jejich funkce je snížená.
Preventivním ošetřením Grepofitem nosol aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice.
Složení: Aqua mineralis, Salvia officinalis leaf extract, Scutellaria baicalensis extract, Sodium hyaluronate, Potassium sorbate, Citrus paradisi fruit extract, Citric acid, Myrtus communis leaf oil, Limonene, Linalool
Dávkování: Aplikovat dle potřeby vždy jedno stříknutí.
Balení: 20 ml
Upozornění: Pouze pro vnější použití. Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

Napsat recenzi

Grepofit set: kapsle + drops + Nosol aqua - výhodný balíček!

Grepofit set: kapsle + drops + Nosol aqua - výhodný balíček!

Doplňky stravy. Grepofit je unikátní preparát, který pozitivně působí na normální funkci horních cest dýchacích. 
Grepofit drops podporuje normální činnost horních cest dýchacích. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru.
Grepofit nosol aqua, novinka v nabídce Energy, která právě přichází na trh, patří do skupiny přírodních přípravků.

Produkty ve stejné kategorii