Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Pozor: Od 1.2.2020 nová otevírací doba: Po: 9-18, Út: 9-19, St: 9-18, Čt: 9-18, Pá: 9-17. Děkujeme a těšíme se na Vaší návštěvu.

Imunosan + Flavocel - výhodný balíček!

Gift

Akce

Imunosan + Flavocel - výhodný balíček! Zobrazit větší
Doplňky stravy.  Grepofit  je unikátní preparát, který pozitivně působí na normální funkci horních cest dýchacích. Grepofit nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru. Bioinformační přípravek Imunosan  obsahuje unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové obranyschopnosti organismu.

807 Kč s DPH

-342 Kč

1 149 Kč s DPH

Energy

Dostupnost: Skladem

IMUNOSAN:
Složení v 1 kapsli: 
 • Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus, extrakt) 70 mg - Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální činnost cévní soustavy, Adaptogen - odolnost, Antioxidant, Krevní tlak, Normální hladina cukru v krvi, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Normální činnost ledvin a močového měchýře, Pohyblivost kloubů, Pohyblivost spermií, Udržení normálního krevního tlaku, (Před) menstruační a menopauzální komfort
 • Lesklokorka lesklá (Reishi, Ganoderma lucidum, extrakt) 60 mg - Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Normální funkce oběhové soustavy, Normální hladina cholesterolu v krvi
 • Atraktylis velkoúborný (Atractylis macrocephala, extrakt) 60 mg
 • Eleuterokok ostnitý (Sibiřský ženšen, Eleutherococcus senticosus, extrakt) 50 mg
 • Ptačí zob obecný (Ligustrum vulgare, extrakt) 40 mg
 • Jetel luční červený (Trifolium pratense, extrakt) 40 mg - Normální stav kostí, Normální činnost srdce - kardiovaskulární systém - krevní tlak, Menopauzální komfort
 • Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt) 30 mg - Duševní stav a výkon, Orální zdraví, Antioxidant, Pružnost cév, Normální hladina cholesterolu v krvi, Normální činnost srdce, Koncentrace - učení
 • Žampion mandlový (Agaricus subrufescens, extrakt) 30 mg
 • Pazvonek dangšen (Codonopsis pilosula, extrakt) 20 mg
Přídatné látky: sójový olej, želatinová kapsle, glycerin, glycerol monostearát (plnivo), voda 
Dávkování: Užívejte 1 kapsli 2-3x denně nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.
Balení: 90 kapslí
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na sójové produkty. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C, chraňte před mrazem.
FLAVOCEL:
Flavocel je bioinformační přípravek vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku súdánského, obohacený o vitamín C, extrakt ze stévie a speciální směs éterických olejů (grepová silice, kardamomová silice, guajaková silice a kopaivová silice).
Složení v 1 tabletě:
 • Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) 200 mg - Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů, Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, Přispívá k normální psychické činnosti, Přispívá k normální funkci imunitního systému, Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E, Zvyšuje vstřebávání železa
 • Ibišek súdánský (Ibišek rozella, Sléz africký, Hibiscus sabdariffa, extrakt z květu 4:1) 135 mg
 • Eukalypt (Blahovničník kulatoplodý, Eucalyptus globulus, směs éterických silic) 1,35 mg
Přídatné látky: celulóza (pojivo), neohesperidin DC (látka zvýrazňující chuť), talek (látka protispékavá), stearan hořečnatý (látka protispékavá), steviol-glykosidy (sladidlo)
Dávkování: Užívejte 1-2 tablety denně, děti 3-12 let 1 tabletu denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.
Balení: 150 tablet
Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

Napsat recenzi

Imunosan + Flavocel - výhodný balíček!

Imunosan + Flavocel - výhodný balíček!

Doplňky stravy. Grepofit je unikátní preparát, který pozitivně působí na normální funkci horních cest dýchacích. Grepofit nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru.
Bioinformační přípravek Imunosan obsahuje unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové obranyschopnosti organismu.

Produkty ve stejné kategorii