Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global
Autentická paella

Klas Koenzym Q10 Plus 60 kapslí

Nové

Gift

Klas Koenzym Q10 Plus 60 kapslí Zobrazit větší
Doplněk stravy, želatinové kapsle.

398 Kč s DPH

Klas

Dostupnost: Skladem

Použití: Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům, je částečně přijímán potravou a částečně je produkován přímo v organismu. Přirozeně je přítomen ve všech buňkách lidského těla. Úlohou koenzymu Q10 v organismu je produkce energie a zajištění důležité obrany. S postupujícím věkem schopnost vlastní produkce klesá a objevuje se úbytek Q10; fyzická zátěž, stres i kouření vedou k jeho dalšímu úbytku. Rutin (nazýván také vitaminem P) je přirozený glykosid ze skupiny flavonoidů. Je řazen mezi antioxidanty.

Složení: Nosič: maltodextrin, želatinová kapsle, koenzym Q10, rutin, nosič: stearan hořečnatý.

Obsah látek                                             mg/ 1kps.             

Koenzym Q10                                              30                    

Rutin                                                           30                        

Doporučené dávkování: udržovací dávka 1 – 2 kapsle/den. V odůvodněných případech po poradě s lékařem až 180 mg/den (tj. 6 kapslí/den), rozložit aspoň do 3 dávek během dne.

Balení: 60 kapslí

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality. Důkazem jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů více než 14 let. Sortiment přípravků Klasu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich bezkompromisní jakost. Jednotlivé přípravky Klas jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějcí látky. Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky Klasu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta Klasu "Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví".

Dodavatel: KLAS EU s.r.o., Robousy 188, 506 01 Jičín

Napsat recenzi

Klas Koenzym Q10 Plus 60 kapslí

Klas Koenzym Q10 Plus 60 kapslí

Doplněk stravy, želatinové kapsle.

Produkty ve stejné kategorii