Rozřazení produktů

Odběr novinek

Rakytníkový olej 200 ml

Doplněk stravy. Rakytníkový olej se získává z tmavě oranžových plodů rostliny rakytníku řešetlákového. Rakytníkový olej je přírodním koncentrátem celé řady vitaminů a biologicky aktivních látek. Obsahuje zejména karotenoidy, vitamin E a OMEGA 3, 6, 7 a 9 nenasycené mastné kyseliny. 
Rakytníkový olej 200 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

TML - TRADIČNÍ RUSKÁ MEDICÍNA


399 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení: 100% za studena lisovaný olej z plodů a lístků Rakytníku řešetlátového
  Dávkování: 1 lžička 2-3x denně po dobu 1 měsíce. 
  Balení: 200 ml
  Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal na dně není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku. Uchovávejte mimo dosh dětí.

  TML vyhledává a dováží perly přírodních produktů vycházející z lidové moudrosti a léčitelství ověřené staletou praxí. Nabízí širokou paletu bylinných sirupů, šťáv, bezkonkurenční staroslovanský nealkoholický nápoj - kvas, přírodní kosmetiku, masti a potravinové doplňky, čaje ze vzácných bylin Altaje a Bajkalu. Vše začalo v roce 1995, kdy začala skupinka nadšenců vozit z Ruska bylinné přípravky a extrakty pro své známé a přátele. Tyto "dovozy", často provázené dobrodružnými prvky, vyvolaly nebývalý zájem a přípravky se začaly dostávat do rukou lidem i mimo tento okruh. V roce 1997 se stejná skupinka se svými přáteli rozhodla dovozy zoficiálnit a rozšířit sortiment. Akciová společnost, která vznikla, dostala název TML.

  Dodavatel:  TML, a.s., Francouzská 379/45, 602 00, Brno - Zábrdovice

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close