Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Aura parfém Klidné dítě 30 ml

Aura parfém Klidné dítě v sobě spojuje vybrané Bachovy květové esence v bio kvalitě a esenciální oleje. 
Les Fleurs de Bach Aura parfém Klidné dítě 30 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach


309 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Hodí se pro děti, které potřebují utišit, zklidnit či zbavit tlaku. Bachovy esence z netýkavky, snědku, cesmíny, vrby a sporýše doplněné několika esenciálními oleji navrací klid, toleranci a celkovou pohodu.
  Bachovy esence z netýkavky žláznaté, snědku chocholičnatého, cesmíny ostrolisté, vrby bílé a sporýše lékařského jsou určené pro navracení vnitřní harmonie, klidného chování či lepšího vnímání a cítění lásky. Pomáhají také lepšímu vyrovnání se s nadešlými situacemi a jejich zpracováním. Parfém je pak doplněn esenciálními oleji z pomeranče, litsey cubeby a červené mandarinky (klementinky), které dodávají optimismus a zklidňují psychiku.
  INCI: Alcohol DenatWater (Aqua)Fragrance (Parfum)AlcoholImpatiens Glandulifera (Impatiens) Flower ExtractOrnithogallum Umbellatum (Star of Bethlehem) Flower ExtractIlex Aquifolium (Holly) Flower ExtractSalix Vitellina (Willow) Flower ExtractVerbena Officinalis (Vervain) Flower ExtractLimonene,CitralLinaloolGeraniolFarnesolCitronellol
  Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.
  Balení: 30 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close