Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Pozor: Od 1.2.2020 nová otevírací doba: Po: 9-18, Út: 9-19, St: 9-18, Čt: 9-18, Pá: 9-17. Děkujeme a těšíme se na Vaší návštěvu.

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml Zobrazit větší
Aura parfém Energie Les Fleurs de Bach je unikátní kompozicí vybraných Bachových esencí v bio kvalitě doplněných několika esenciálními oleji. 

309 Kč s DPH

Les Fleurs de Bach

Dostupnost: Skladem

Oceníte jej ve chvílích, kdy budete mít pocit, že vám chybí energie a chuť do života. Bachovy esence ze zeměžluče, habru, dubu, růže a olivy posilují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a navrací fyzickou i psychickou energii.
Parfém v sobě snoubí Bachovy esence ze zeměžluče, habru obecného, dubu letního, růže šípkové a olivy, které obnovují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a nechuť k práci, navrací energii a dodávají chuť do života. To vše je doplněno esenciálními oleji z grepu, eukalyptu, skořice, černého smrku, vavřínu a ravensáry, které mají revitalizační účinky, dodávají energii a obnovují celkovou harmonii.
INCI: Alcohol DenatWater (Aqua)Fragrance (Parfum)AlcoholCentaurium Erythraea (Centaury) Flower ExtractCarpinus Betulus (Hornbeam) Flower Extract,Quercus Robur (Oak) Bud ExtractRosa Canina (Wild Rose) Flower ExtractOlea Europaea (Olive) Flower ExtractLimoneneLinaloolCitronellolCitralGeraniol,Cinnamal
Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.
Balení: 30 ml
Upozornění: Pouze pro vnější použití.

Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

Napsat recenzi

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Aura parfém Energie Les Fleurs de Bach je unikátní kompozicí vybraných Bachových esencí v bio kvalitě doplněných několika esenciálními oleji. 

Produkty ve stejné kategorii