Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml

Aura parfém Energie Les Fleurs de Bach je unikátní kompozicí vybraných Bachových esencí v bio kvalitě doplněných několika esenciálními oleji. 
Les Fleurs de Bach Aura parfém Energie 30 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach


309 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Oceníte jej ve chvílích, kdy budete mít pocit, že vám chybí energie a chuť do života. Bachovy esence ze zeměžluče, habru, dubu, růže a olivy posilují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a navrací fyzickou i psychickou energii.
  Parfém v sobě snoubí Bachovy esence ze zeměžluče, habru obecného, dubu letního, růže šípkové a olivy, které obnovují sebedůvěru, odstraňují vnitřní napětí a nechuť k práci, navrací energii a dodávají chuť do života. To vše je doplněno esenciálními oleji z grepu, eukalyptu, skořice, černého smrku, vavřínu a ravensáry, které mají revitalizační účinky, dodávají energii a obnovují celkovou harmonii.
  INCI: Alcohol DenatWater (Aqua)Fragrance (Parfum)AlcoholCentaurium Erythraea (Centaury) Flower ExtractCarpinus Betulus (Hornbeam) Flower Extract,Quercus Robur (Oak) Bud ExtractRosa Canina (Wild Rose) Flower ExtractOlea Europaea (Olive) Flower ExtractLimoneneLinaloolCitronellolCitralGeraniol,Cinnamal
  Použití: V případě potřeby rozstříkněte parfém nad hlavu (1-3 střiky) a nechte se zahalit vzniklou voňavou mlhou.
  Balení: 30 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější použití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close