Rozřazení produktů

Odběr novinek

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 30 kapslí

Doplněk stravy. Probiotikum a prebiotikum pro děti již od narození.
Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 30 kapslí Zobrazit většíZboží máme skladem

Swiss NatureVia


199 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Laktobacílky baby obsahují unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v trávicím traktu malých dětí. Navíc obsahuje prebiotickou vlákninu inulin, která je zdrojem živin a pro bakterie střevní mikroflóry. Laktobacílky baby lze užívat v průběhu i po užívání antibiotik.
  Aktivní složky v 1 kapsli:
  • Lactobacillus rhamnosus 45%, Bifidobacterium infantis  15%, Bifidobacterium bifidum  10%, Lactobacillus casei 15%, Lactobacillus acidophilus 15% 1miliarda CFU*
  • inulin (prebiotická vláknina) 36mg
  *CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti
  Přídatné látky: maltodextrin, fruktooligosacharidy (Inulin), rostlinná kapsle, bakteriální kultura, antioxidant (kys. askorbová), protispékavá látka (stearát hořečnatý). Může obsahovat mléčné složky.
  Dávkování: Děti již od narození 1 - 2  kapsle denně. Obsah kapsle se jednoduše vysype do vlažné kojenecké výživy nebo jídla (kaše, jogurtu, ovocné přesnídávky...), u kojených dětí např. do malého množství mateřského mléka. Snadné a přesné dávkování, není potřeba žádné odměrky. Děti starší 3let mohou kapsle spolknout celé. Zachovat odstup cca 2hod od podání antibiotik. Obsažené probiotické bakterie jsou přirozenou součástí střevní mikroflóry dítěte, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání.
  Balení: 30 kapslí
  Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek byl odborně posouzen Českou pediatrickou společností a schválen pro použití již od narození. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje umělé příchutě, barviva, sladidla, konzervanty ani pšeničné složky.

  V průběhu roku 2018 postupně dostanou všechny Vám dobře známé produkty prodávané dosud pod značkou Swiss Natural®nové atraktivnější obaly a zároveň novou značku NATUREVIA®. Nemění se produkty ani složení, mění se pouze značka.

  SWISS HERBAL REMEDIES Ltd. je jedna z největších kanadských firem, vyrábějících potravinové doplňky. Dodává na trh více než 500 vysoce kvalitních přírodních vitaminových přípravků a bylinných extraktů ve formě tablet a kapslí. Již více než 40 let jsou produkty společnosti Swiss Herbal Remedies Ltd. známé absolutní kvalitou, vědecky pečlivě vybalancovaným složením a dlouhou trvanlivostí. Splňují požadavky i těch nejnáročnějších spotřebitelů. Společnost neustále zdokonaluje své přípravky s využitím nejnovějších poznatků vědeckého výzkumu. Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Produkty jsou průběžně kontrolovány nezávislými akreditovanými a státem kontrolovanými laboratořemi. Ty ověřují kvalitu a čistotu jednotlivých složek v produktu, včetně jejich trvanlivosti a stability. Všechny produkty společnosti Swiss Herbal Remedies Ltd. jsou dodávány v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obalech.

  Dodavatel: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o., Sinkulova 683/34, 147 00, Praha - Podolí

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close