Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Energy Droserin balm 10 g

Akce

Energy Droserin balm 10 g Zobrazit větší
100% přírodní pečující balzám na rty CHRÁNÍ JEMNOU POKOŽKU RTŮ, PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ, EKOLOGICKÉ BALENÍ

79 Kč s DPH

-24 Kč

103 Kč s DPH

Energy

Dostupnost: Skladem

Jedná se o přírodní balzám na rty s obsahem extraktu Droserin, který dokonale pečuje o rty a chrání jemnou pokožku. Hydratuje a regeneruje. Je ideální pro rozpraskané rty.

Složení: Olea Europaea Fruit Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Beeswax, Butyrospermum Parkii Butter, Euphorbia Cerifera Cera, Extractum Herbarum, Parfum, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Způsob skladování: Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před mrazem!

Balení: 10 g

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

Napsat recenzi

Energy Droserin balm 10 g

Energy Droserin balm 10 g

100% přírodní pečující balzám na rty

CHRÁNÍ JEMNOU POKOŽKU RTŮ, PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ, EKOLOGICKÉ BALENÍ

Produkty ve stejné kategorii