Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Superionherbs Danshen Q10 cardio 90 kapslí

Nové

Superionherbs Danshen Q10 cardio 90 kapslí Zobrazit větší
Doplněk stravy. Synergická kombinace extraktů a mikro živin pro normální funkci srdce.

790 Kč s DPH

Superionherbs

Dostupnost: Skladem

Synergická kombinace extraktů a mikroživin pro normální funkci srdce. Kombinace extraktu z kořene Danshen, koenzymu Q10 a vitaminů E a thiaminu je synergická kombinace – působení jednotlivých složek se vzájemně umocňuje. Tím se zlepšuje rychlost a účinnost vstřebávání. Produkt je standartizován na 20 % Kyseliny salvianolové.

Šalvěj červenokořená: Salvia miltiorrhiza známá jako Šalvěj červenokořená, je kvetoucí rostlina pocházející z Číny, Japonska, Koreji i Mongolska. Patří do čeledi hluchavkovitých. Kořeny rostliny obsahují přes 200 účinných látek, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Mezi nejdůležitější patří Kyselina salvionolová a Tanshinony. Rostlina je typická svým dužnatým a červeným kořenem. Listy mají modrou až nachovou barvu. Jelikož je součástí moderního čínského lékopisu je i komerčně pěstována.

Koenzym Q10: Konezym Q10 je sloučenína podobná vitamínům. Působí v mitochondriích buněk a přispívá ke konverzi energie z potravy do chemické energie ATP a odpovídá za “buněčné dýchání”.
Vitamin E: Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Mezi vitamíny byl zařazen v roce 1922 jako pátý v pořadí, proto nese označení E. Je rozpustný v tucích a v těle se může při nadbytku ukládat v tukových zásobách.

Thiamin: Thiamin neboli vitamín B1 je ve vodě rozpustný vitamin přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci srdce a přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu.

Složení:

  • Danshen 500 mg, extrakt z kořene (20 % Kyseliny salvianolové B)
  • Konezym Q10 10 mg
  • Vitamin E 14 mg
  • Thiamin 1,4 mg

Synergie: 

  • Danshen v synergické kombinaci koenzymu Q10, vitaminu E a Thiaminu.
  • Extrakt z kořene šalvěje je standardizován na 20% Kyseliny salvianolové
  • bez plnidel a konzervačních látek

Čistota: 

  • extrakt se připravuje šetrnými postupy bez použití chemikálií
  • rostliné tobolky

Užívání: 2-3 kapsle denně zapít větším množstvím vody

Upozornění:  Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání se nedoporučuje lidem s léky na ředění krve. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.Skladujte v suchu do 25 °C v uzavřeném obalu.

Balení: 90 kapslí x 524 mg, čistá hm. extraktu 47 g

100% čisté extrakty, neobsahuje plnidla ani konzervační látky, rostlinné tobolky.

Jsme zastoupením britské společnosti Pharmacopea Ltd. Naše extrakty z medicinálních hub pocházejí z plantáží léčivých rostlin v oblastech, které jsou díky čistotě přírodního prostředí na seznamu UNESCO - v Číně a v Tibetu, v oblasti Third Pole, Tibetan Plateau. Surovina pro Chitomax pochází z čistých oblastí polárního kruhu, konkrétně z Grónska. Suroviny pro Fenuprim pak z Izraele. Tyto prvotřídní suroviny se zpracovávájí pomocí nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty se silnou účinností.

Dodavatel: PHARMACOPEA CZ s.r.o. - zastoupení Pharmacopea Ltd. pro ČR, Mezilehlá 326/1, 19000, Praha

Napsat recenzi

Superionherbs Danshen Q10 cardio 90 kapslí

Superionherbs Danshen Q10 cardio 90 kapslí

Doplněk stravy. Synergická kombinace extraktů a mikro živin pro normální funkci srdce.

Produkty ve stejné kategorii