Rozřazení produktů

Odběr novinek

Nobilis Tilia Šípkový olej BIO 100 ml

Hydratuje, zvláčňuje a vyživuje pleť v každém věku, účinný proti vráskám, obsahuje omega-3 a omega-6.
Sleva! Nobilis Tilia Šípkový olej BIO 100 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Nobilis Tilia

589 Kč (ušetříte 44 Kč)

545 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Tento výjimečný olej z jader šípků růže šípkové je jeden z nejlepších rostlinných olejů na hojení jizev, podle výzkumů dokonce účinný i na keloidy a staré zbytnělé jizvy (musí se aplikovat denně po delší dobu). Je výjimečně účinný proti vráskám, zmírňuje stárnutí pleti a přispívá k její hydrataci. Za studena lisovaný šípkový olej je výživný a bohatý na organicky vázané minerály. Hodí se k ošetření pokožky u nastávajících maminek a malých dětí. Může se míchat s dalšími rostlinnými oleji či bylinnými maceráty, protože udržuje účinnost směsí i při pouhé 10% koncentraci.
  Použití: Jemnou masáží vtírejte do pokožky místo pleťového mléka nebo krému.
  Složení: Rosa Canina Seed Extract (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě).
  Způsob získávání / druh oleje: BIO Extrahovaný CO2 / jednodruhový
  Balení: 100 ml

  Čerpáme inspiraci z přírody a tradičních historických zkušeností a s pokorou vyvíjíme prostředky, které jsou přírodě a člověku co nejblíž. Respektujeme individualitu osobností, které jsou našimi zákazníky a nesnižujeme kvalitu kvůli ceně. Přejeme všem našim zákazníkům, současným i budoucím, aby v našich výrobcích našli potěšení těla i ducha a aby spolu s námi objevili kouzlo vůní, které náš život činí bohatším.

  Dodavatel: Nobilis Tilia, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close