Rozřazení produktů

Odběr novinek

Premium Matcha Tea 250 g

Prášek z čajových lístků Premium Matcha Tea Allnature je vyroben z lístků speciálně pěstovaných čajovníků Thea sinensis.
Sleva! Premium Matcha Tea 250 g Zobrazit většíZboží máme skladem

Allnature

580 Kč (ušetříte 151 Kč)

429 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení: 
  • 100% Zelený čaj (Camellia sinensis, jemně mletý) - Metabolismus lipidů, Vylučování vody z těla

  Dávkování: Čaj se dá konzumovat v různých podobách. Klasická příprava čaje vypadá následovně: Dvě až tři lžičky čaje našlehejte s malým množstvím horké vody (cca 75 °C) v misce metličkou na jasně zelenou pěnu. Řídká napěněná kaše po chvilce zhoustne nabobtnáním prášku z maličkých částeček lístků. Vodu následně dolejte do 200 ml. K dostatečnému přísunu antioxidantů postačí denně dvě porce čaje. Pro obměnu chutí můžete do čaje přidat med a limetku nebo zázvor.
  Balení: 250 g
  Upozornění: Skladujte v suchu a chladu. Nepodávejte dětem do 4 let. Těhotné a kojící ženy mohou čaj konzumovat pouze v omezeném množství.

  Allnature s. r. o. je společnost zabývající se dovozem a následnou distribucí profesionální vlasové a pleťové kosmetiky a doplňků stravy. V jejím portfoliu naleznete velmi kvalitní produkty, z nichž většina je na přírodní bázi.

  Dodavatel: Allnature, s.r.o., Trojická 1910/7, 128 00, Praha - Nové Město

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close