Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global
Autentická paella

Dr. Gaye Kariten Oil olej na opalování 100 ml

Nové

Akce

Dr. Gaye Kariten Oil olej na opalování 100 ml Zobrazit větší
Tento opalovací olej představuje revoluci v současném způsobu opalování. Urychluje a usnadňuje zhnědnutí kůže, chrání před nežádoucími účinky Slunce a zároveň využívá jeho blahodárné účinky k prospěchu lidského zdraví.

349 Kč s DPH

-50 Kč

399 Kč s DPH

Medinatur

Dostupnost: Skladem

Je vyroben bez umělých slunečních filtrů a chemických přísad. Kariten Oil je vhodný pro všechny typy pokožky – nejen pro děti, ale i pro alergiky, ekzematiky a jedince citlivé na Slunce.
Kariten Oil je unikátní výrobek jedinečný svým přístupem k využití blahodárných účinků Slunce. Díky biologickému ochrannému faktoru 89% aktivuje přirozenou ochranu těla na Slunci a umožní pokožce bezpečné a dlouhodobější opálení, aniž by omezil nebo zabránil její funkci. Kůže je poté hebká, krásně opálená a nereaguje citlivě na Slunce.
Číslo biologického ochranného faktoru (BOF) nelze zaměňovat za hodnoty SPF – číselného údaje celkového stupně ochrany před UV zářením. BOF vyjadřuje, jak vysoká je pravděpodobnost úspěchu ochrany vůči spáleninám při použití daného prostředku.
Víte, že schopnost absorpce slunečního záření je přirozenou vlastností pro živou přírodu? Rostliny jsou schopné absorbovat až 100 % slunečního záření. Za tuto vlastnost vděčí chlorofylu. V případě lidí je touto látkou melanin, tedy přírodní barvivo, které poskytuje černošskému, indiánskému nebo arabskému etniku až 98% schopnost absorpce a evropské až 90 %.
Účinky
 • Urychluje opálení
 • Brání vzniku slunečních alergií a snižuje riziko vzniku nádoru kůže
 • Umožňuje bezpečné, intenzivní a trvalé opálení
 • Brání nežádoucím účinkům slunečního záření a chrání pokožku
 • Podporuje ochrannou funkci kůže díky biologickému ochrannému faktoru
 • Působí pozitivně na pleť vystavenou vlivům slunečního záření a mořské vody
Aktivní látky
 • Karotenoidy
 • Rostlinné steroly
 • Vitamíny A, D a E
 • Terpenické látky
 • Voskoviny
Složení: Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Elaeis Guineensis Oil, Lavandula Angustiflia Oil, Limonene, Linalool, Geraniol.
Použití: Naneste rovnoměrné množství oleje na pokožku před vystavením se slunečnímu záření. Není třeba opětovně nanášet po pobytu ve vodě – přípravek je voděodolný.
Balení: 100 ml
Upozornění: Jedná se o tzv. živý olej, tzn. olej, který mění konzistenci podle okolní teploty. Pokud se Vám tedy stalo, že je produkt tuhý, doporučujeme dát ho do vodní lázně, na topení či v létě za okno, aby se z tuhé formy rozpustil.

V MEDINATUR vnímáme péči o tělo jako komplexní úkon, který si žádá navzájem se doplňující řešení. Tento fakt je podstatou našeho vývoje, který již 20 let přináší na trh celou řadu jedinečných produktů, umožňujících tuto celkovou péči tělu dopřát. Jsme si vědomi, že zdraví, přesto že ho v dnešní době vnímáme jako samozřejmost, je tou nejdůležitější, nejcennější a nejvzácnější věcí, kterou máme. Je tedy nesmírně důležité tělu pomáhat, aby si svou odolnost a vitalitu udrželo.

Našim cílem je přinášet zákazníkům kvalitní, inovativní produkty, u kterých si hlídáme jejich vznik. Jsme totiž tvůrcem samotné myšlenky, následně si pečlivě vybíráme potřebné suroviny a na závěr si velmi hlídáme výrobu. Můžeme tak našim zákazníkům garantovat vysokou kvalitu, účinnost a bezpečnost.

Dodavatel: MEDINATUR CZ s.r.o., Na zlatě 2835/3, 158 00 Praha 5

Napsat recenzi

Dr. Gaye Kariten Oil olej na opalování 100 ml

Dr. Gaye Kariten Oil olej na opalování 100 ml

Tento opalovací olej představuje revoluci v současném způsobu opalování. Urychluje a usnadňuje zhnědnutí kůže, chrání před nežádoucími účinky Slunce a zároveň využívá jeho blahodárné účinky k prospěchu lidského zdraví.

Produkty ve stejné kategorii