Rozřazení produktů

Odběr novinek

L-Lysine PLUS 60 kapslí

Doplněk stravy. Kapsle L-Lysine PLUS nabízejí v koncentrované formě aminokyselinu lysin, kterou naše tělo nemůže vyrábět, ale která může poskytovat účinnou ochranu proti určitým patogenům, jako je např. herpes virus. 
Sleva! L-Lysine PLUS 60 kapslí Zobrazit většíZboží máme skladem

Calivita

496 Kč (ušetříte 17 Kč)

479 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Kromě toho hraje lysin závažnou roli při tvorbě kolagenu, který je stavební látkou kůže, pojivových tkání a stěn cév. V kapslích je ještě posílen přidaným vitaminem C.  Kromě toho může přispívat k tvorbě a zachování normální stavby kostí, k procesům produkujícím energii a správné činnosti svalů.
  Složení: 
  • L-lysin 500 mg
  • Vitamin C 60 mg
  Přídatné látky: želatina (želírující látka); stearan hořečnatý (plnidlo a protispékavá látka), oxid křemičitý (plnidlo)
  Dávkování­: 1 kapsle denně
  Balení: 60 kapslí
  Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí V případě, že produkt trvale užíváte déle než šest měsíců, poraďte se s lékařem!

  CaliVita ® International je dynamicky se rozrůstající mezinárodní společnost. Zabývá se výrobou a distribucí doplňků výživy. Na českém trhu působí již 17 let. Jejím nejdůležitějším cílem je poskytnout příležitost k dosažení kvalitnějšího života z hlediska zdraví i materiální jistoty.

  Dodavatel: CV PRODUCTS, s.r.o., Bajzova 9A, 821 08, Bratislava, SK

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close