Rozřazení produktů

Odběr novinek

Finclub Fin Biiolitabs 60 tbl.

Doplněk stravy. Doplněk stravy Biiolitabs - nově v sortimentu Finclubu od podzimu 2018 - nyní v tabletách a mnohem silnější. Má prokazatelný ochranný účinek na srdečně-cévní systém.
Finclub Fin Biiolitabs 60 tbl. Zobrazit většíZboží máme skladem

Finclub


745 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Obsahuje biologicky aktivní fermentovaný extrakt z česneku ABG10+ (Aged Black Garlic). Jedná se o česnekový extrakt nové generace - „černý“ česnek. Produkt prémiové kvality, stabilní a bezpečný, bez zápachu a chuti. Česnek má 100% španělský původ, není geneticky upravován, obsahuje bioaktivní složku S-allylcystein. Denní dávka je efektivní a odpovídá množství používanému ve studiích.
  Složení v 1 tabletě: 250 mg extraktu z černého (fermentovaného) česneku ABG10+ (250 µg S-allylcysteinu)
  Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; kukuřičný škrob
  Obsah: 60 tablet / 30 g
  Doporučené dávkování: 1 tableta denně (ráno, po jídle, zapít)
  Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Česká republika
  Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

  FINCLUB je česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let a v současné době má k dispozici 19 distribučních center rozmístěných v jednotlivých regionech České republiky. Pro český trh Finclub vybírá produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy zdejších obyvatel, a tento výběr je vždy konzultován s předními odborníky z oblasti medicíny. Základními pilíři společnosti jsou hodnoty jako serióznost, důraz na osobní rozvoj a kvalita služeb a produktů. Finclub se prostřednictvím svých produktů a služeb snaží pomoci všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

  Dodavatel: FINCLUB PLUS, a.s., 739 94, Vendryně 144

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close