Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Aromatica Měsíčková mast s peruánským balzámem 50 ml

Nové

Akce

Aromatica Měsíčková mast s peruánským balzámem 50 ml Zobrazit větší
Měsíčková mast s peruánským balzámem

109 Kč s DPH

-20 Kč

129 Kč s DPH

Aromatica

Dostupnost: Skladem

Balzám je cenný především pro své antiseptické vlastnosti, výborně regeneruje poškozenou pleť, například po spáleninách či jiných drobných poraněních. Peruánský balzám spolu se skořicovým olejem prohřívají a prokrvují pokožku, což lze ocenit například při masáži unavených nohou. Mast díky kombinaci přírodních olejů a pryskyřic velmi příjemně voní po čokoládě a skořici.

Složení:  vepřové sádlo, včelí vosk žlutý, měsíček lékařský, peruánský balzám, vitamin E acetát, propylenglykol, skořicový esenciální olej

  • Vepřové sádlo tvoří masťový základ. Vyznačuje se velmi dobrou kožní snášenlivostí, svým složením se podobá lipidovému zastoupení v pokožce. Je vhodným nosným médiem pro další účinné látky.
  • Měsíček lékařský je známý svými hojivými účinky na kůži, podporuje její regeneraci a příznivě působí při hojení jizev, drobných oděrek a sluncem postiženou pokožku.
  • Peruánský balzám má protibakteriální a protiplísňový účinek. Je součástí mnoha léčiv k zevnímu použití, zejména pro léčbu ekzémů dolních končetin, hemoroidů, omrzlin a spálenin.
INCI: Adeps Suillus, Cera Flava, Calendula Officinalis, Myroxylon Pereirae Resin, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Cinnamomum Cassia Oil, Cinnamal*, Benzyl Alcohol*, Benzyl Benzoate*, BenzylCinnamate*. (*součást přírodních esenciálních olejů)
Balení: 50 ml

Aromatica se od roku 1992 se věnuje výrobě přírodní kosmetiky a doplňků stravy podle tradičních receptur, které znaly již naše babičky.  Základní řady produktů firmy – jsou masti, tinktury, sirupy a čaje, vyráběné z pokud možno stejných surovin a pomocí pokud možno stejných “technologií”, které při výrobě používala každá tehdejší mastičkářka. 

Napsat recenzi

Aromatica Měsíčková mast s peruánským balzámem 50 ml

Aromatica Měsíčková mast s peruánským balzámem 50 ml

Měsíčková mast s peruánským balzámem

Produkty ve stejné kategorii