Rozřazení produktů

Odběr novinek

Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml

Vlaštovičníkový krém na bradavice Argital je určen pro bezbolestné odstranění bradavic, kožních výrůstků, mozolů a kondylomat (genitální bradavice).  
Sleva! Vlaštovičníkový krém na bradavice 25 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Argital

350 Kč (ušetříte 40 Kč)

310 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení:  Obsahuje výtažek z vlaštovičníku, čisté esenciální oleje z túje, lavandinu, česneku, rozmarýnu, Niaouli, tymiánu, saturejky, dobromysli a pelargonie a čisté rostlinné oleje z mandlí a pšeničných klíčků.
  Použití: Na místa postižená bradavicemi, kožními výrůstky a kondylomy. Naneste krém na postižené místo omyté horkou vodou a osušené, zakryjte místo polštářkovou náplastí, aby mast nevyschla. Nechte na místě co nejdéle. Vyhněte se kontaktu s očima. Krém nanášejte dvakrát denně do vymizení příznaků.
  Balení: 25 ml 

  Italskou firmu ARGITAL založil v roce 1976 Dott. Giuseppe Ferraro, vyznavač antroposofického přístupu k životu. Jeho záměrem bylo zhodnotit a rozvíjet poznatky o příznivých vlastnostech jílu a využít je pro výrobu přírodní kosmetiky. Během několika let se Argital stal dominantním výrobcem přírodní kosmetiky na bázi zeleného jílu.

  Dodavatel: Cosmetica Natura, s.r.o., Linhartova 1288/12, 150 00, Praha - Košíře

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close