Rozřazení produktů

Odběr novinek

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Odvaha 55 ml

Přírodní toaletní voda Audace Les Fleurs De Bach obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 
Sleva! Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Odvaha 55 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Les Fleurs de Bach

917 Kč (ušetříte 137 Kč)

780 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Unikátní kombinace Bachových květů spolu se sladce vonícím indickým jasmínem, exotickým ylang-ylangem a kořenitým hřebíčkem uvolňuje stres, zbavuje napětí a pomáhá zklidnit dech. 
  INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua (Water)Parfum (Fragrance)Bromus Ramosus Flower Extract1), Centaurium Erythraea Extract1), Gentianella Amarella Flower Extract1),Scleranthus Annuus Flower Extract1), Larix Decidua Flower Extract1), Ulmus Procera Flower Extract1), Ceratostigma Wilmottiana Flower Extract1), Benzyl AlcoholBenzyl BenzoateCitralCitronellolEugenolGeraniolLimoneneLinalool
  1) Organic agriculture
  Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.
  Balení: 55 ml
  Upozornění: Pouze pro vnější užití.

  Francouzská společnost Les Fleurs de Bach navazuje na poslání a doporučení Dr. Bacha nechat působit Bachovy květy na člověka jako na celek ze všech stran. Značka vyrábí a nabízí unikátní komplex produktů pro harmonii těla, duše i mysli.

  Dr. Bach našel metodu, která se zaměří na konkrétního jedince a příčinu jeho nemoci jemnou, šetrnou a zcela jednoduchou formou. Přál si, aby jeho terapie byla dostupná co největšímu počtu lidí a aby si každý uvědomil důležitost vlastní zodpovědnosti za své zdraví.

  Díky intenzivnímu studování a zkoumání síly rostlin vybral 38 druhů květů, které pomáhají pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil. Z květů připravil výluhy, naředil je vodou a zakonzervoval alkohol, těchto 38 elixírů pokryje veškeré negativní emoce člověka.

  Dodavatel: AMC RATIO s.r.o., Vlašská 15, Praha 1 – Malá Strana

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close