Rozřazení produktů

Odběr novinek

Solgar Oregánový olej 60 kapslí

Doplněk stravy s oregánovým olejem.
Solgar Oregánový olej 60 kapslí Zobrazit většíZboží máme skladem

Solgar


562 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení jedné kapsle: Extra panenský olivový olej, Standardisovaný oregánový olej (z natě) 17.5 mg (10.5 mg [60%] Karvacrol and 0.5 mg [3%] Thymol), Přírodní želatina a glycerol.
  Bez: cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.
  Dávkování: Jedna kapsle denně s jídlem nebo podle rady lékaře.
  Balení: 60 kapslí
  Upozornění: Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

  Od skromných počátků v East Side na Manhattanu se společnost Solgar vypracovala v jednu z nejzavedenějších a nejuznávanějších firem, které se zabývají výzkumem a výrobou nutričních doplňků. Naše výrobky jsou prodávány v obchodech se zdravými potravinami po celém světě. Společnost Solgar má již od roku 1947 jasné poslání: poskytovat spotřebitelům výživové výrobky nejvyšší kvality, prodávané důkladně proškolenými prodejci, pro dosažení optimálního zdraví. Díky pozornosti, jakou v naší společnosti věnujeme i těm nejmenším detailům v každé fázi od výroby až po distribuci, jsme mohli nastavit, dodržovat a průběžně zvyšovat Gold Standard™ , tedy „zlatý standard“ kvality a zaměřit se na detaily v neustále se vyvíjejícím a vysoce konkurenčním oboru.

  Dodavatel: Vitamins Cosmetics s.r.o., K Zájezdku 54, Bystřice, 25751

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close