Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Diochi Smilax officinalis 150 g

Akce

Diochi Smilax officinalis 150 g Zobrazit větší
Čaj - doplněk stravy Smilax officinalis, nebo-li Smilax lékařský pomáhá organizmu při vylučování odpadních solí z těla. Při konzumaci dochází k přirozenému posílení funkce ledvin, močového měchýře a prostaty. Snižuje se zatížení organizmu těžkými kovy. Napomáhá ke zlepšení pleti. 

245 Kč s DPH

-4 Kč

249 Kč s DPH

Diochi

Dostupnost: Skladem

Složení: Kořen - Smilax lékařský (Smilax officinalis, Smilax, Sarsaparilla veracruz, Smilax medica, Přestup révový, Sarsaparilla, Sarsaparila, Smilax, Smilax sarsaparilla.

Dávkování: Do 750 ml vroucí vody vložte 2–3 čajové lžičky bylinné směsi. Pijte denně po dobu 3 týdnů s následnou týdenní pauzou. Celý proces můžete 3x opakovat.

Balení: 150 g

Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků, užívání čaje přerušte. Skladujte v suchu. Výrobek není náhradou pestré stravy.

Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Dodavatel: Diochi spol. s r.o., Weilova 1144/2, 102 00, Praha - Hostivař

Napsat recenzi

Diochi Smilax officinalis 150 g

Diochi Smilax officinalis 150 g

Čaj - doplněk stravy

Smilax officinalis, nebo-li Smilax lékařský pomáhá organizmu při vylučování odpadních solí z těla. Při konzumaci dochází k přirozenému posílení funkce ledvin, močového měchýře a prostaty. Snižuje se zatížení organizmu těžkými kovy. Napomáhá ke zlepšení pleti. 

Produkty ve stejné kategorii