Rozřazení produktů

Odběr novinek

Fytovet 100 ml

Veterinární přípravek. Přípravek obsahující biologicky vysoce využitelný koloidní roztok více než 64 prvků v přírodní formě, s biologickou využitelností až 98 % (iontové roztoky 2 až 6%, cheláty maximálně 60%).
Sleva! Fytovet 100 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Energy

554 Kč (ušetříte 128 Kč)

426 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • V podobě koloidu jsou i toxické prvky naprosto neškodné a dokonce mohou mít i pozitivní úlohu v organismu. Nezatěžuje organismus nadbytečnými minerály. Pokud nejsou koloidní minerály využity, jsou stejně snadno z organismu vyloučeny.
  Složení: 100% minerální voda (koloidní roztok).
  Dávkování: Podávejte nejdéle tři týdny takto:
  • Pro všechny druhy zvířat bez rozdílu hmotnosti do napájecí vody v množství 5 až 20 kapek na 1 litr.
  • Pro ryby, obojživelníky a vodní plazy do lázně 5 kapek na 1 litr vody po dobu 1 až 2 hodin.
  Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Před použitím je nutné dobře protřepat! Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. 
  Balení: 100 ml
  Upozornění: Veterinární přípravek. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě. 

  Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

  Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close