Rozřazení produktů

Odběr novinek

Energy CYTOVET 90tbl.

Veterinární přípravek. Regenerační přípravek s výjimečnými detoxikačními schopnostmi. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin. 
Sleva! Energy CYTOVET 90tbl. Zobrazit většíZboží máme skladem

Energy

993 Kč (ušetříte 229 Kč)

764 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Vhodně působí při neutralizaci nebo odstranění toxinů ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv lze očekávat i při onemocněních pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů.
  Složení v 1 tobolce:
  • Humát draselný (492,8 mg)
  • želatina
  • silymarin (55 mg)
  • kyselina jantarová (2,2 mg). 
  Dávkování: Podávejte nejdéle tři týdny takto: 
  • Drobným zvířatům do 2 kg: 1 tobolku denně;
  • Zvířatům od 2 do 50 kg: 1 až 2 tobolky 2x denně;
  • Zvířatům nad 50 kg: 1 až 2 tobolky na každých 50 kg 2x denně. 
  Pro vnější použití rozpustit obsah 1 tobolky v 0,5 až 1 litru převařené a vychlazené vody.
  Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.
  Před podáním je vhodné tobolku zvlhčit vodou anebo potřít tukem pro snadnější polykání. Je možné podávat v pamlsku.
  Při potížích s pozřením je nutné tobolku vysunutím otevřít a obsah vysypat nejlépe do krmiva anebo rozpustit v napájecí vodě.
  Balení: 90 tobolek
  Upozornění: Veterinární přípravek. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí! Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě. 
  Nežádoucí účinky a interakce: Cytovet může snižovat účinek některých léků např. cytostatik a chemoterapeutik. 

  Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti Energy jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka Energy zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

  Dodavatel: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00  Praha 7

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close