Rozřazení produktů

Odběr novinek

B17 Apricarc s meruňkovým olejem 150+30 kapslí

Doplňky stravy. Základní složkou B17 Apricarc jsou mletá sušená meruňková jádra obsahující významnou látku vitamín B17 (také se nazývá amygdalin). Další složkou jsou zdraví prospěšné houby hlíva ústřičná a reishi, které obsahují významnou látku - betaglukany.
Sleva! B17 Apricarc s meruňkovým olejem 150+30 kapslí Zobrazit většíZboží máme skladem

Terezia Company

808 Kč (ušetříte 139 Kč)

669 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Směs B17 Apricarc obsahuje prášek meruňkového jádra, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), prášek lyofilizované reishi (Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá), prášek hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) a oleje z meruňkových jader bez příměsí.
  Složení v 1 kapsli: Směs B17 Apricarc 400 mg (prášek meruňkového jádra, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového, prášek lyofilizované reishi, prášek sušené hlívy ústřičné, a olej z meruňkových jader)
  Přídatné látky: želatina (obal kapsle)
  Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně před jídlem po dobu minimálně 1-3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapijí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.
  Balení: 150 kapslí + 30 kapslí ZDARMA - dávka na 1,5 měsíce
  Upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Uchovávejte v suchu do 25 °C.

  Společnost TEREZIA COMPANY byla založena v roce 1990 a zabývá se vývojem, výrobou a distribucí 100% přírodních doplňků stravy z léčivých hub a rostlin. Naší základní filozofií je, aby se výrobky dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě, proto při výrobě nepoužíváme konzervační látky, chemická barviva, chuťové regulátory ani přídatné látky nebo příměsi, které zlevňují produkty a nejsou účinnými složkami výrobku. Naše výrobky, které pocházejí ze 100% přírodních zdrojů komplexně pomáhají posílit imunitu, vypořádat se s virovými onemocněními, posílit zdraví a psychickou pohodu. Suroviny pocházejí z tuzemska a výhradně ze států Evropské unie. Všechny naše výrobky se vyrábí na území České republiky s českými pracovními silami. Kvalita surovin, průběh výrobního procesu a hotové výrobky podléhají kontrole dle platných právních norem.

  Dodavatel: TEREZIA COMPANY s.r.o., Na Veselí 744/26, 140 00, Praha - Nusle

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close