Rozřazení produktů

Odběr novinek

Solgar Hořčík plus B6 100 tbl.

Doplněk stravy. Hořčík a vitamín B6 jsou nezbytné pro funkci buněk, podporují svalovou aktivitu, zklidňují nervový systém.
Sleva! Solgar Hořčík plus B6 100 tbl. Zobrazit většíZboží máme skladem

Solgar

238 Kč (ušetříte 4 Kč)

234 Kč

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Složení jedné tablety:
  • Hořčík (oxid) 133,3 mg - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální činnosti svalů, přispívá k normální syntéze bílkovin, přispívá k normální psychické činnosti, přispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k udržení normálního stavu zubů, podílí se na procesu dělení buněk
  • Vitamin B6 8,3 mg
  Přídatné látky: Stearát hořečnatý E470b, celulóza, kyselina stearová, celulózová guma, fosforečnan vápenatý
  Dávkování: Tři tablety denně mezi jídly nebo podle rady lékaře
  Balení: 100 tablet (vhodné pro vegetariány)
  Upozornění: Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Hořčík s vitamínem B6 by neměli bez dohledu lékaře užívat lidé s Parkinzonovou chorobou. Lidé se srdeční atrioventrikulární blokádou, při užívání léků na srdce, wafarinu či tetracyklimu nebo při onemocněním ledvin by neměly doplněk užívat bez dohledu lékaře.

  Od skromných počátků v East Side na Manhattanu se společnost Solgar vypracovala v jednu z nejzavedenějších a nejuznávanějších firem, které se zabývají výzkumem a výrobou nutričních doplňků. Naše výrobky jsou prodávány v obchodech se zdravými potravinami po celém světě. Společnost Solgar má již od roku 1947 jasné poslání: poskytovat spotřebitelům výživové výrobky nejvyšší kvality, prodávané důkladně proškolenými prodejci, pro dosažení optimálního zdraví. Díky pozornosti, jakou v naší společnosti věnujeme i těm nejmenším detailům v každé fázi od výroby až po distribuci, jsme mohli nastavit, dodržovat a průběžně zvyšovat Gold Standard™ , tedy „zlatý standard“ kvality a zaměřit se na detaily v neustále se vyvíjejícím a vysoce konkurenčním oboru.

  Dodavatel: Vitamins Cosmetics s.r.o., K Zájezdku 54, Bystřice, 25751

  Více informací

  Recenze

  Produkty ve stejné kategorii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close