Rozřazení produktů

Odběr novinek

Seznam produktů výrobce Klas

Firma KLAS je zárukou potravinových doplňků nejvyšší kvality. Důkazem jsou desetitisíce spokojených a mimořádně věrných uživatelů více než 14 let. Sortiment přípravků Klasu zahrnuje vitamíny, minerály, rostlinné a bylinné extrakty i probiotické kultury. Pečlivý výběr surovin, které pocházejí z různých koutů světa, je pro nás samozřejmostí a vyžadujeme jejich bezkompromisní jakost. Jednotlivé přípravky Klas jsou vyvinuty ve spolupráci klasické a alternativní medicíny tak, aby odvedly nežádoucí škodliviny a naopak doplnily tělu chybějcí látky. Cílem hlubokého léčebného procesu je navrácení potřebných samoléčebných funkcí těla a dosažení zdraví. Přípravky Klasu jsou tedy určeny pro ty zákazníky, kteří ví, že jsou zodpovědní za vlastní zdraví a chtějí se vyléčit v duchu motta Klasu "Měníme vztah lidí k vlastnímu zdraví".


KLAS EU s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00, Praha - Karlín

Zobrazují se 1 – 18 z 18 položek
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Imuno C komplex je unikátní forma vitamínu C s výhodou prodlouženého uvolňování po dobu až 8 hodin zesílená dalšími dávkami. Imuno C komplex je silný antioxidační komplex citrusových bioflavonoidů, rutinu, výtažku ze šípků a jedinečného quercetinu. Normalizuje imunitní systém, podporuje tvorbu kolagenu a ochraňuje důležité životní funkce.

  460 Kč 439 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Multivitamin je ovocný tekutý koncentrát, který je vhodný i pro děti. Přípravek bohatý navitamín C přináší energii přírody pro normální činnost imunitního systému.

  298 Kč 279 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Klíčkový olej dodává energii a sílu. Obsahuje vitamíny A, C a E, nenasycené mastné kyseliny, minerály, stopové prvky, bílkoviny, octacosanol a další zdraví prospěšné látky.

  265 Kč 255 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Produkt Multivitamíny plus minerály a enzymy představuje jedinečnou bohatou a vyváženou paletu nejvíce prospěšných vitamínů, minerálů a stopových prvků s vysokou vstřebatelností. Navíc je obohacen o bioflavonoidy, bromelain, papain a beta karoten.

  359 Kč 319 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Česnek a petržel je kombinace výtažků z česneku a petržele, která normalizuje krevní tlak a trávení. Přispívá k normální činnosti imunitního systému.

  270 Kč 264 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Super Bromelain + papain je unikátní kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu (bromelain) a papáji (papain). Super Bromelain + papain se doporučuje pro normální činnost trávicího ústrojí a jako doplněk stravy při kontrole váhy.

  695 Kč 665 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Balancer Klas je harmonicky vyvážená kombinace aminokyselin a přírodních složek. Celý přípravek je postaven tak, aby mimo jiné obnovoval křehkou rovnováhu organismu žen i mužů.

  618 Kč 570 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Betavital je šetrným způsobem získaný extrakt z červené řepy obohacený o vitamín C, rutin a beta karoten. Obsahuje maximální množství biologicky účinných látek, především betanin.Betavital má vysoké antioxidační vlastnosti. Přispívá k normální činnosti srdce a cév.

  490 Kč 438 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Síla Mykoimunu spočívá v kom­plexním působení na organismus. Základem této jedinečné kombinace jsou velmi vzácné a velmi účinné houby Reishi, Maitake, Shiitake, Agaricus subrufescens a nejvzácnější Cordyceps sinensis, které jsou v medicíně Orientu po stale­tí používány k prodloužení života a podpoře zdraví.

  950 Kč 900 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Přípravek Super Acidophilus Klas se vyznačuje zvlášť silnou dávkou zdraví prospěšných bakterií (10 miliard v 1 kapsli), což zaručuje úspěšnou kolonizaci střeva.

  617 Kč 609 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Acidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, vzniká dysbióza a většinou i candidová infekce. 

  470 Kč 464 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP

  Doplněk stravy. Urofit Klas normalizuje činnost močových cest. Síla Urofitu spočívá v kombinaci brusinkového extraktu, brusinkového proteinového prášku a vzácné D-mannosy.

  448 Kč
  Pouze online
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. LKVB6 je vysoce účinný preparát, který harmonizuje metabolismus. Přípravek LKVB6 celostně napravuje látkovou výměnu, má široké spektrum účinků. Jeho užívání se doporučuje i pro normální činnost štítné žlázy, sportovcům a lidem s velkým duševním nebo fyzickým zatížením a k pročištění organismu.

  460 Kč 445 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Chytrá houba, nejstarší bylina čínské medicíny.

  723 Kč 715 Kč
  Pouze online Sleva!
 • TIP
  SLEVA

  Doplněk stravy. Elixír mládí.

  723 Kč 715 Kč
  Pouze online Sleva!
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Inovativní káva Coffee Reishi 2v1 vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne. Bude ale také vhodným dárkem pro rodinu a přátele.

  512 Kč 468 Kč
  Sleva!
 • SLEVA

  Doplněk stravy. Přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a napomáhá při ranní ztuhlosti kloubů.

  620 Kč 568 Kč
  Sleva!
 • Doplněk stravy. Urofit Klas normalizuje činnost močových cest. Síla Urofitu spočívá v kombinaci brusinkového extraktu, brusinkového proteinového prášku a vzácné D-mannosy.

  246 Kč
Zobrazují se 1 – 18 z 18 položek
Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zjistit více. close